Hangi Eşyayı Alırdın?

Merhaba Arkadaşlar :wink:

Malum sebeplerden dolayı evde olduğumda sürekli aklıma yeni sorular geliyor. Geçenlerde izlediğim birkaç videoda çılgın koleksiyonerler vardı. Size sormak istiyorum, seriden hangi eşyanın sizde olmasını isterdiniz ? Eminim birçok şey vardır :smiley:

İlk cevabı vermek istiyorum. Öncelikle boyalı masa. Kesinlikle evimde olmasını istediğim yegane ürünlerden biri. Ayrıca üstat zinciri. Kral Elinin kolyesi. Dizide broş gibi olsa da seride ellerin birbirini tutar halde bir kolye şeklindeydi. Petyr’in Valyrian Çeliği’nden hançeri ve Buz. Devasa kılıcın odamda olmasını isterdim.

Cam mum isterdim ama tabi çalışır halde olanından.

Robert’ın çekicini almak isterdim. Kaldıramam ama evde duvara asardım. Stannis’in Işık Getiren’i, çok şekil bir kılıç.
Son olarak Jon’un Uzun Pençe’si. Piç kılıç olarak geçiyor, bana uygun, onu isterdim.

1 Beğeni

Robert’ın savaş çekicini Donel Noye yapmıştı birde. O çekici bende isterdim. Satılmıyor mu acaba :smiley:

ASOIAF’tan bir şeylerle ilgili biliyorum ama doğrudan kitap içi tartışma konusu vb. olmadığı için burasının yanlış yer olduğunu ifade etmem gerek; konu dışı kısmına taşıdım.

Uzun pençe, İğne, Blackfyre ve Dark Sister kılıçlarını isterim. LF’nin hançerini de isterim. Bloodraven’ın Büvet ağacından yapılma yay ve oklarını da… Stark bayrağı ve Targ bayrağı… Aklıma ilk gelenler bunlar, başka olursa ekleyebilirim belki.

1 Beğeni

Cyvasse masası ve taşlarını alırdım. Kılıç almam yapılabilecek şeyler çok kısıtlı. .d

1 Beğeni

Kesinlikle Targaryen bayrağı ve üç başlı ejderha broşu

Dany’nin tacı da olur sanki :wink:

@Ulu_Kurt dizi de Dany’in tacını göremedik. Halbuki kraliçeydi. Ama Dany’in Valyrian çeliğinden yapılan tacını da istiyorum

1 Beğeni

Sadece uzunpençe yi isterdim gerisine gerek yok ve umarım uzunpençe harbi harbi mormontların yadigarıdır blackfyre felan çıkmasını istemem.

1 Beğeni

Büyü kitabi :neutral_face::expressionless::roll_eyes:
20202020

1 Beğeni

Tek sıkıntı mormontlar kim valiryan çeliği almak kim.

Ben Ramsey Bolton un zırhını istiyorum bilen bilir.

Cyvasse taşlarından vazgeçtim. Ejderha kemiğinden taşlar istiyorum. Normal taş ne öyle

Tek sıkıntı mormontlar kim valiryan çeliği almak kim.
Savaşıp öldürdükleri birinden almış olabilirler. Biri tarafından verilmiş olabilir değişik bir senaryo ile vs vs

Joffrey’nin, Arya tarafından nehire atılan kılıcı.