Hangi hanenin bir mensubu olarak dogardiniz?

Lannister <3
20karakter

Şeref, sözünde durma, hal ve hareketlerdeki ağır başlılık ve kurtlara olan düşkünlük gibi şeyler yüzünden Stark. Tek tanrıcı olurdum gene doğal olarak yani :smiley:

Hergün en az üç makale okumam. Bilime olan aşırı ilgim ve bilgi açlığımdan ötürü tabii ki Hightower olarak doğardım.
Ancak fiziksel olarak tam bir Martell olurdum.

Görünüş olarakta Stark, rahata düşkünlük, sürekli karar değiştirme, sürekli neşeli olma gibi özelliklerimden dolayı Tyrell olurdum muhtemelen

Başlık açılalı 5 yıl olmuş ilk Greyjoy benim. Westeros’un en yalnız hanesi biziz yalnızlık Greyjoy’lara mahsustur kendi vasallarımız bile kuyumuzu kazıyor.

Ey Demirdoğumlular bize en ufak sevgi beslemeyen, bu yeşil topraklarda yaşayan çakal sürülerine her yönden kraken kollarını dolamanın vakti geldi. Krakenin kollarında boğulurken Westeros’u Sükunete kavuşturmanın vakti geldi.

Sadakatlerini kendime benzettiğim (Arnolf ve onun veletleri hariç), soğuğa olan düşkünlüğüm ve birkaç diğer nedenden dolayı Karstark olurdum sanırım :smiley:

Stark diyenlerin ne olduğunu biliyoruz …

Lannister bebeğim. O da olmazsa Dorne.

Dorne’un hangi hanesi Seferoğulları mı ? Tellioğulları mı ? :slight_smile:
Ben Arryn olarak doğardım herhalde Karadenizliyim zor coğrafyalara alışığız genden dolayı.

Hane önemli değil. Kumsal olsa yeter. Kuzey muzey vadi aman diyeyim.

Batı topraklarında doğardım. Biz Trakyalılar Türkiye’nin Lannisterlarıyız çünkü.

Karadenizliler de Westeros’un Freyleri olabilir :slight_smile:

Dornelular Akdeniz, Lannister Ege ve Trakya.

Doğu Dorne olmasın. Too much suriyeli will kill me.

Karadenizlilere hain mi demek istedin !1!

Nüfusları kalabalık, dereleri çok, balık seviyorlar. Bir de Walder’ın burnu malum :smiley:
E Türkiye’nin en güzel&yakışıklı insanları olmadıkları da bir gerçek. Sakin ol @“Zeki Lann” :slight_smile:

Karadenizliler Türkiye’nin en yakışıklıları değil falan ne demek. Jaqen çirkin mi ?

Tüm genellemeler yanlıştır. Ne bileyim çocuğun tipini?

Az önce genelleme yaptın ama. Benim bir tarafım Karadenizli. Karadenizli duyarı yaptırtma bana.

Balığı sevsek Tully olurduk şerefsiz değil :smiley:
Tipim tam bir Lannister yeşil göz sarı saç. Antalya’ya gittiğimde herkes turist muamelesi yapıyor. Havalimanlarında güvenlikler hep ingilizce konuşuyor benle.

@“Zeki Lann” tamam da aynı zamanda doğrulardır da (:

@JaqenHgar şeref ve balık pek uymadı sanki :slight_smile: Freyler ne yiyor? Ispanak mı?

@“Gerrera” Kurt eti yiyor Freyler.