Hangi Karakterlerin Bir Araya Gelmesini İstersiniz

Bir kurgusal eserdeki en güzel sahnelerden biri sevilen ancak birbiriyle alakası olmayan karakterlerin bir araya gelmesidir. Hiçbir şey yapmadan öyle yan yana dursalar bile insanları heyecanlandırırlar. Dizide son sezonda Jon’un arkasında toplanan sur ötesi timin verdiği haz bazı GoTseverler açısından Avengers’ın toplanması kadar fazlaydı.

Her neyse başlıktan anladığınız üzere sizin bir araya gelmesini istediğiniz karakterler kimler? Benimkiler,

Jon&Jaime

İki yeminbozan, iki feleğin sillesini yemiş karakter. Özellikle Jon’un ailesiyle ilgili gerçek ortaya çıktığı takdirde Jaime’nin bir zamanlar kahramanı gibi olan ve korumaya yemin ettiği adamın oğluyla karşılaşması okuması güzel sahnelere sebep olacaktır

Arya&Daenerys

Aslında bu karşılaşma belki de yakın zamanda gerçekleşir. Her ne kadar aralarında kilometrelerce fark olsa da ikisi de Essosda. Özellikle karmaşık Stark Targaryen ilişkisi düşünüldüğünde ve birinin bu ilişkinin odağındaki karakter olan Jon Snow’a en yakın kişi öbürünğn de muhtemel gelecekteki yavuklusu olduğu hesaba katılınca ilginç bir ikili olacaklardır.

Rheagar&Lyanna ve Jon

Aslında Jon’un ileride annesi, babası ya da ikisinden biriyle karşılaşmasını bekliyorum. Öyle illa yaşamaları gerekmiyor. Joanna’nın yaptığı gibi rüyada falan da olabilir. Duygusal yoğunluğunun fazla olacağı bir sahne olması kesin.

Melisandre Victorian&Moqorro

Melis’in gene başka bir kral adayına gaz veren kendisi gibi başka bir Kızıl rahiple ve adayıyla karşılaşması güzel olur.

Ejderli Jon& Catelyn

Aslında başka kelimeye gerek yok. Jon ejderle Catelyn’in karşına çıksa Catelyn dumur olsa mükemmel olur.

Jon ve Arya… Sağır sultan duyduğu için sebep yazmama gerek yok. :stuck_out_tongue:

Jon ve Cat… Senle aynı sebep kardeş, senle aynı sebep. Baştan sonra oğlanın kuzey tahtını aldığını ve oradan da demir tahtın kralı olduğunu vs. görsün, öğrensin ve delirsin, çatlasın, pişmanlıklar içinde kıvransın. Kısacası oğlana 14 yıl boyunca çektirdiği her şeyi çeksin öyle ölsün.

Tazı/Sansa/Arya… Sansa ve Tazı arasında bir şey olur mu merak ettim; Tazı ve Arya çok iyi ikili değil miydi sizce de? Ayrıca babasına olanları Tazı biliyor(lf meselesi falan); anlatıp LF’nin sonunun gelmesinde pay sahibi olabilir.

Melisandre/Thoros/Boqorro muydu neydi; dany’e giden rahip. Üç kızılcık şerbeti; üçü bir ara ne yapar merak ettim. Biri “Jon AA!” diğeri de “Dany AA” der, Thoros da “Ya ikisi de olsun be kardeşim!” havasında gezer, eğlenceli olur. :stuck_out_tongue:

Jon ve Jaime, Sym ile aynı sebep.

Jon ve Tyrion, arada yaşanan onca şeyin arkadaşlıklarına etkisini görmek isterim.

Tyrion ve kayıp amca Gerion muydu? O adamı merak ediyorum, nedense kafamda Tywin’in tam zıttı bir adam canlanıyor, abisinin planlarından haz etmeyen bir Lannister…

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

brynden(kankuzgunu) ve jon:eğer uzunpençe(blackfyre) ı jon’a bu adam ulaştırdıysa muhtemelen onun gelişini herkesten önce öngörmüş karakter.herşeyi bilen muhtemelen her olayla alakası olan biri.
jon ve jaime:aynı sebepten
tyrion ve tysha ve varsa çocukları
daenerys ve cersei:yesinler birbirlerini
cersei ve sansa:umarım kraliçe sansa’dır.
jon ve sansa ve diğer starklar.
dany ve jon:düşmanlıkları da ortaklıkları da çok şeyi değiştirir.

Dalton Greyjoy ve Euron Greyjoy; hangisinin daha akıllı daha manyak ve daha stratejist olduğunu görmek isterdim.
Güçlü belwas ve Dağ; merak ediyorum dağın kendisini kesmesine izin verir mi belwas
Dany ve Bloodrawen; şu kıza azcik entrika öğretsin ölüp gidecek yoksa

Tyrion-Tysha
Danny-Aegon
Cersei-Tyrion
Jorah-Lynesse Hightower
Brynden-Melisandre
Euron-Ramsay
Stannis-Tyrion
Danny-Doran
Edmure-Stonhearth

Karşı karşıya gelseler stonheart öldürür onu niye kanalı tuttun diye

Olsun Öldürsün daha iyi

Catelyn tully vs. kertenkeleli jon ve bütün targ hanesi bir araya gelsin
Catelyn tully hepsini tokatlar tek yumrukla bayıltır
Catelyn tullyciyiz

Jon -Stannis : Tekrar karşılaştıklarında ne olacağını çok merak ediyorum.
Arya - Leydi Stoneheart
Tyrion -Tysha -Lanna
Jon -Jaime
Jon-Brynden Tully:Hep bu ikiliyi bur arada görmek istemişimdir
Cersei-Sansa
Bran-Jaime

Arya ve Varys, belki hatırlayan olacaktır 1. kitapta varys ve Illyro Mopatis entrikalarının hepsini duyuyor ama karanlık olduğu için yüzlerini göremiyor bence arya varys bir sesini duyarsa bir aydınlanma yaşayabilir sonra başlasın şenlik.

Catelyn-Sansa
Tysha-Cersei/Jaime
Tyrion-Arya
Benjen-Bran
Howland-Catelyn
Ramsay-Cersei
Rickon-Shireen
Davos-Melisandre
Davos-Shireen
Ashara-Barristan
Aegon-Dany
Jorah-Lady Mormont
Asha-Ramsay
Theon-Euron

Ne alaka? :smiley:

Bu da garip geldi. :stuck_out_tongue:

Ben Tysha’nın Tyrion’ı sevdiğini düşünmüyorum. O yüzden Cersei’nin son anda onu öldürmesini Tyrion’ın öfkeyle dolup ablasını öldürmesini istiyorum. Ya da Tysha onu seviyorsa Jaime onu görsün ve bir fahişe olmadığını öğrensin…

Adlında eğer Lanna gerçekten Tyrion’un kızıysa Lanna ve Cersei karşılaşması da çok ilginç olabilir. Ya da Lanna ve Jaime

Jon - Tyrion

Jon - Arya

Jon - Lady Stoneheart

Jon - Jaime

Cersei, Catelyn - two broken women

Jaime zaten onun fahişe olmadığını biliyor, söyledi Tyrion’a ki o yüzden öfkelendi.

Catelyn ve Jaimie, Dany ve Aegon/Jon Connington, Stannis ve Demir Taht…

bir yazayım dedim hep jon ve biri yazıyorum sustum :smiley:

Ramsay ve Joffrey

Aslında tam karşılaşma değilde biri kuzeyin kralı olsa diğeri Güney’in kapışsalar falan çok zevkli olurdu izlemesi.

Rahatsız edici içerik

Özet

Kel kafalı çakma Aslan’ın öldü piç. Onun kafa derisinin yüzüp altından zırhını eritip kafasına yeni kafa derisi yaptım. Sahte destekçileri de öyle. Hepsinin kafasını Moat Cailine’e astım. Kuzey ben de. Gel de gör piç. Fahişe anana söyle, tokmakçıları Lancel ve Karakazan kardeşler ve dul felaketi de elimde.

Bütün dünyaya yalan söylediniz, ancak gerçekte sadece kardeşin kardeşe tecavüzünden fırlayan bir zelilsin piç. Eğer aksini iddia etmek istiyorsan gel de senin erkekliğini alıp kurtlara tecavüz ettirip dul yapayım da sonra o dul felaketinin ismine anlam kazandırayım piç

Ananı istiyorum, kız kardeşini istiyorum, karını istiyorum, bunları ver ve senin güneyli yumuşaklarınla bir sorun yaşamayalım. Onları benden koru, senin o piç kalbini söküp alayım