Harrenhall'ın Laneti

Aegon Targaryen’ın ejderhasıyla beraber Kara Harren ve bütün oğullarını yakmasının ardından kaleyi hükmeden ailelerin yok olması Harrenhall’ın Lanetli olduğu söylentisine neden olmuştur.Petyr Baelish hizmetlerinden ötürü Harenhall Lordu idam edilmesine rağmen lanet yüzünden kaleye gitmek istememiştir.

Kara Harren’ın Ölümünün ardından Kaleyi Yöneten Soyu Kurumuş Hanedanlar

1.Qoherys Hanedanı
2.Towers Hanedanı
3.Harroway Hanedanı
4.Strong Hanedanı
5.Lothston Hanedanı
6.Whent Hanedanı

Kaleyi Yöneten Diğer Ölüler

[spoiler]1.Lord Janos Slynt:Harrenhall Lordu ilan edilmesinin ardından Sura gönderildi.Jon Snow tarafından idam edildi.
2.Lord Tywin Lannister:Oğlu Tyrion Lannister tarafından öldürüldü.
3.Sör Amory Lorch:Vargo Hoat tarafından bir ayıya yem edilmiştir.
4.Vargo Hoat:Roose Bolton’ın kaleden ayrılmasının ardından Gregor Celagane tarafından öldürüldü.
5.Polliver:Kralın Şehrine gitmeden önce Sör Gregor Clegane tarafından kale komutanı ilan edilmiştir.Sandor Clegane tarafından öldürülmüştür.
6.Gregor Clegane:Roose Bolton’ın kaleden ayrılmasının ardından kaleyi ele geçirdi.Oberyn Martell tarafından mantikor zehiriyle öldürüldü.

Kişisel Görüşüm

1.Lord Roose Bolton:Kaleyi Robb Stark adına yönetti.Lanetten payını alacaktır.
2.Sör Hasty Bonifer:Petyr Baelish adına kaleyi tutmaktadır.Lanetten payını alacaktır.[/spoiler]

[quote=“Mimar_Brandon_Stark, post:1, topic:1912”]
Aegon Targaryen’ın ejderhasıyla beraber Kara Harren ve bütün oğullarını yakmasının ardından kaleyi hükmeden ailelerin yok olması Harrenhall’ın Lanetli olduğu söylentisine neden olmuştur.Petyr Baelish hizmetlerinden ötürü Harenhall Lordu idam edilmesine rağmen lanet yüzünden kaleye gitmek istememiştir.

Kara Harren’ın Ölümünün ardından Kaleyi Yöneten Soyu Kurumuş Hanedanlar

1.Qoherys Hanedanı
2.Towers Hanedanı
3.Harroway Hanedanı
4.Strong Hanedanı
5.Lothston Hanedanı
6.Whent Hanedanı

Kaleyi Yöneten Diğer Ölüler

[spoiler]1.Lord Janos Slynt:Harrenhall Lordu ilan edilmesinin ardından Sura gönderildi.Jon Snow tarafından idam edildi.
2.Lord Tywin Lannister:Oğlu Tyrion Lannister tarafından öldürüldü.
3.Vargo Hoat:Roose Bolton’ın kaleden ayrılmasının ardından Gregor Celagane tarafından öldürüldü.
4.Gregor Clegane:Roose Bolton’ın kaleden ayrılmasının ardından kaleyi ele geçirdi.Oberyn Martell tarafından mantikor zehiriyle öldürüldü.

Kişisel Görüşüm

Kaleye hükmeden Roose Bolton’da ölecektir[/spoiler]
[/quote]Valar morghulis.

Bilader Spoiler yedim ama olsun Harrenhallda bence Jaqen ve yaverleri çok takılıyor o yüzden öyle olabilir

Ne lanetmiş yazarken nutkum tutuldu :smiley:

Efendim şimdi açıklıyım buranın müteahit’i babamdı(ki gerçekten müteahit) inşaat sırasında Harren the Black amcaya demiş başgan kan akıtak temeline böyle olmaz başgan akıtmamış derken gel zaman git zaman yaşanan olayların ve aegon’ında dalmasıyla Harrenhall işgal edilmiş terk edilmiş lanetlenmiş babam hala övünür temeli sağlam duvarlarda hala duruyor diye :smiley:

Hahaha eline sağlık güzel olmuşta senin baban ölmedi mi?En son Rickard Karstark gögsüne mızrak sokmuştu .D

Roose Bolton kaleye Robb’un adıyla hükmetti.Robb’un ölümüne bu gözle bakabiliriz.

He yau başgan o yüzden saçı sakalı saldım alacaktım ki öcünü Robb başgan halletmiş bende tarz olsun diye bıraktım saçı sakalı :smiley:

Bence Roose’da gidici çok pis lanet var.Kaleyi yönetme yetkisi verilsin yinede ölüyorsun :smiley:

Roose’a bi b.k olmaz bütün bir ordunun derisini yüzer o kalede :smiley:

gerçekler acıdır.Bence Roose’da Belish’te gidici :smiley:

Napam benmi yönetem kaleyi Kan hacı kan babamda demiş akıtmamışlar namuzsuzlar o yüzden oldu bunlar Harren’da kim bilir ne cunüp adamdı pis herif :smiley:

Roose Gitmez bence Sanmıyorum Uyanık adam

Roose çoktan lanetlenmiş(bence)

Bence Roose’a birşey olmaz.Nasıl bir lanet bu yav iyi ki Baelish almamış kaleyi.

Robb kaleye ayağını atmadı.
Baelish de atmadı ama lanetlenmediğini düşünüyor

Lord Slynt’da kaleye adımını atmadı

sadece roose mu ben freyleride gidici düsünüorum sonucta misafir korumasındakıleri oldurenler ne olursa olsun guvenilir olmaz ve ılk fırsatta ortadan kaldırılıcaktır basta kım olursa olsun.

Misafire saygı göstermedikleri için diyardaki bütün ailelerin büyük tepkilerini çektiler.