Hayran Videoları

@YeniAy_Ottoman

Senin için :

Ef-sa-ne!

Aynı şarkı için yapılmış ve daha önce de paylaştığım şöyle bir klip de var :

Bu da kendime (:grin:) :

@Cassiopeia
Robert, Rhaegar ve Lyanna için daha iyisi var :slightly_smiling_face::

1 Like

rhaegar’ı çok seviyorum orası ayrı konu :smile: bu video da güzel, ama diğer video da hem benim sevdiğim bir şarkı hemde robert açısından onun aşkı ya da aşk sandığı şey açısından bakılmış.isyanda onun olabilecek en muhtemel bakış açısından yapılmış.bu konuda fazla video olmadığı için o videoyu izlemeyi seviyorum. haa,zaten o video da rhaegar ve lyanna aşkına değinmiş sonlara doğru. rhaegar’ı suçlayıp robert’i aklamamış ve bu da ayrıca beğendiğim şeylerden videoda. zaten karakterler iki video da çok iyi oturmuş. rhaegar haricinde aklımdakine yakın ama rhaegar da yüz güzelliğinden kurtarıyor.
Valla robert’i nasıl eleştirirsek eleştirelim hala dizide ki en efsane sözlerden biridir ‘‘boşluğunu 7 krallık bile dolduramadı’’ bence. :slight_smile:

1 Like

Robert Baratheon zaten bana daha çok kurban gibi gelir. Kuzeni kuzene kırdırdılar. Bunun arkasında kimler varsa onlar suçlu. Starkların zaten bir bağlılığı var Baratheonlara. Örneğin Arya Gendry Robert hakkında şişman domuz dediği zaman o babamın arkadaşıydı diye karşı çıkmıştı. Yani kimse serinin ilerisinde Dany gibi vay pis gaspçı vay moduna girmez.

Zaten teknik olarak Robert’in düzgün varisi yok. Fatih Aegon’un soyu esas alınıyor ve Baratheonlardan sonra teknik olarak tahtın Targaryenlere geçmesi gerekir. Beb şahsen Stannis’in ölüme yakın bir şeyleri öğreneceğini ve kendisi ölmeden önce(tabi kızı da ölmüşse) Jon’u takip edin deyip adamlarını Jon’a yönlendireceği düşüncesindeyim.

veraset sistemini yapmışlardı da baratheon’lardan sonra lannister’lara geçmesi gerekiyordu sanki :thinking: yakın zamanda arada başka evlilik olmuşta o yüzden.

Ben aslında olaya sadece “Robert-Rhaegar-Lyanna aşk üçgeni için yapılmış klip” şeklinde baktım, derine inmeden :smile:
Her iki klip de çok güzel, ama ben ikinciyi tercih ediyorum, montaj, kurgu ve şarkı seçimi acayip, ne zaman izlesem tüyler diken diken yani :grin:

1 Like

İlk defa ama ilk defa senden duyuyorum.

Are you serious? Where and when?

@Starkgaryen

Tüm o kimilia muhabbetleri, Jon Dany şeysi, duygusal şeyler falan.

Bence artık biraz entrika, derin devlet, matö(maestercu terör örgütü) falan konuşulsun :grin:

teoriyi bulamadım ama şöyleydi sanırım: bir baratheon kızı robert’tan önce bir lannister lorduyla mı ne evleniyordu sanırım.hani şu ned’in kitabındakilerden. hatta bu cersei tahtı aldığında filan da konuşulmuştu. baratheon varisi kalmadığı için taht böylece o kızın soyuna geçiyordu.

Anlamadım?? Kimilia muhabbeti, Jon Dany, duygusal şeyler falan ne alaka? :smile:

Ya hani sen ben duygusal aşk üçgeni kısmında durdum falan diyorsun ya, o anlamda yani seriyle ilgili duygusal konular yetti manasında neyse :smiley:

@Cassiopeia

Dizide mi geçiyor? Bak o zaman ilginçmiş ben hiç hatırlamıyorum kitapta da benzeri durum olabilir gerçekten o zaman.

Ama esas olan Targaryen soyu. Başkentteki Lannisterların Targ çağıracak hali yok önemli olan diyar ne düşünüyor o biraz da. Yani buradan Casus Belli çıkar.

Heee okay. Bana yetmedi, sana ne?!?

:stuck_out_tongue_winking_eye:

burada biraz yazıyor ama benim hatırladığımdan farklıymış sanırım. yine de asıl teori
bu mu emin değilim çünkü benim hatırladığım bayağı haritayla filan destekliydi.

Lannester mirasçılığını ben kitapları okumadan Turgut uç tan duymuştum “taht yasal olarak kimin hakkı” gibi bir videosu vardı. sonra kitapları okuyunca doğru olmadığını öğrenmiştim :slight_smile:

1 Like

Teori doğru bile olsa Baretheonlar’ın tahtaki iddaaları sağlam değil. Lannisterlar’ın böyle bir iddaaları ancak tüm Targeryan ve Baretheonlar öldüğü zaman geçerli olur. Şuanda Dany ve Jon meşru varisler.

genelde taht sırasına değilde kan bağına bakılıyor mevcut durumda. zaten bu baratheon yasalarına göre teknik olarak. zaten asıl varisler targlar.o ayrı konu.

Sağ ol canım, şarkıyı da çok severim. Video sonunda Ned’in görünmesi vs. duygulandım kııı :slight_smile:

1 Like

Ben bu diziyi çok özleyeceğim…

1 Like

Ovik yine döktürmüs… Neredeyse fragmani izledigimdeki kadar heyecanlandim…

Çok iyi yaaa :joy:

The Lion King animasyonundaki bu şarkının sözlerinin Simba ve Nala kısmı Jon ve Dany’ye resmen cuk oturmuş, görüntülerle de anlam kazanmış (00:57) :smile:
Bayıldım! Hem çok eğlenceli, hem çok tatlı bir klip olmuş! :smiling_face_with_three_hearts: :smile:

So many things to tell her
But how to make her see
the truth about my past? Impossible!
She’d turn away from me

He’s holding back, he’s hiding
But what, I can’t decide
Why won’t he be the king I know he is
The king I see inside?

Edit : Evet Dany ve Jon aşkının Disney konsepti içinde gösterildiği videolara, çizimlere bayılıyorum. Disney seven biriyim, masalsı aşkları seviyorum, hatta büyük bir “Güzel ve Çirkin” hayranıyım :smile:

Bu da defalarca izlediğim başka bir Disney konseptli Dany ve Jon çalışması (baştan sona aptal aptal sırıtıyorum şunu her izlediğimde) :

:smiling_face_with_three_hearts:

1 Like
  • GoT

• House Stark

*Jonsa/ Gendrya/ Nedcat/ Braime/ Missandei x Greyworm/ Samwell x Gilly /Bran x Meera/ Robb x Talisa

• Politik Jon

• Dark! Daenerys

• Jaime Lannister

:blush::blush::blush::blush:

2 Likes

seyretmeyen yoktur sanırım, freefolk’taki meşhur ‘‘bobby b’’ geyiğinin isim babası video.