HBO'dan Özür

#1

Popüler diziyle ilgili yapılan bir itiraf internet’i karıştırdı. George Bush’un Game of Thrones’ta işi nedir?

HBO’nun Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden uyarladığı Game of Thrones dizisi son yıllarda en beğenilen televizyon programlarından biri oldu. Pahalı bütçesi, oyunculuk performansı ve merak uyandıran senaryosuyla Game of Thrones dünya çapında milyonlarca hayrana sahip. Dizi hakkında her gün internet’e bir iki ilginç haber ya da espri bulmak mümkün oluyor.

Bu sefer diziyi, internet’te popüler yapan konu ne oyunculuk başarısı ne de gelecek sezon hakkındaki sızdırılan bilgiler oldu. İlk sezonun DVD’sinde bulunan bir itiraf, Game of Thrones yapım ekibiyle ABD’nin Cumhuriyetçi Parti’sini karşı karşıya getirdi. Yapım ekibi DVD’deki belgeselde, kazıkta gözüken kesik kellelerden birinin aslında eski ABD Başkanı George Bush’a ait olduğunu açıkladı. Dizinin yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss çekimler sırasında çok fazla, yapay kafa ve vücut organı gerektiği için depoda buldukları hazır ürünleri de kullandıklarını belirtti.

Belgeseldeki İtiraf Fitili Ateşledi

Bu hazır ürünlerden biriyse eski ABD Başkanı George Bush’un plastikten hazırlanmış kafasıydı. DVD’deki bu bilgiyi fark eden Cumhuriyetçiler internet üzerinden Game of Thrones’a karşı bir kampanya başlattı. Diziyi yayınlayan paralı kanal HBO’un yöneticileri kendilerine sosyal ağlar üzerinden gelen tepkiler üzerine, resmi Facebook ile Twitter sayfaları üzerinden George Bush destekçileri ve ABD halkından özür diledi.

Bush’un kafasının olduğu sahne, dizinin yeni basım DVD’lerinde montajlanacak.

Alıntıdır

#2

Şaka gibi.

#3

ama gerçekten çok benziyo

#4

Evet benziyor azıcık da böyle yapılmaz ki :smiley:

#5

Gerçekten benziyorda nasıl dikkat etmişler pes doğrusu :slight_smile:

#6

istetidikleri kadar kampanya başlatsınlar kimse durduramaz onlarda bu kadar tepkiyi üstüne alamaz ayrıca iyide olmuş belki bir dokundurmaydı bu sonuçta biliyorlardır anlaşılcağını

#7

Kim onun kafasını bir kazıkta görmek istemezdi ki zaten? Sonunda özür olsa da, iyi bir iş çıkarmışlar doğrusu.

#8

Kaç gündür elli defa gördüm bu fotoğrafı, demek buymuş dertleri. İnanmadım bu savunmaya. Böyle bir konuda hassasiyet göstermemeleri imkansız. Neyse ülke çıkarları göndermelerinden bıktım zaten arada evrensel göndermeler iyi olmuş.

#9

Muhteşem Yüzyıl’da aynısını şimdi bizimkilerden birine yapar :smiley:

#10

Hahahahahahha güldüm sadece farketmemiştim hiç.

#11

Güzelmiş lan hoşuma gitti :smiley:

#12

İyi yapmışlar.Bu yüzden bu film izlenir :smiley: