Hedge Knight Çevirileri

Merhaba arkadaşlar,suan Hedge Knight ‘Çizgi Roman’ versiyonunu satın almış bulunuyorum.Bunun çoğunu çevirdim ve kendim okuyorum.Eğer iyi bir destek gelirse forumada koyucam.Fikriniz nedir ?

Çevirinin sitede âlenen yayınlanması sıkıntı yaratabilir. Telif hakkı falan çoktan satılmıştır. Ama e-posta yoluyla talep edenlere dağıtılabilir. Ben şahsen okumak isterim. :smiley:

Şöyle bir 15 oy felan gelirse başlıyacağım zaten düzenlemelere.Kendim anladığım için biraz devrik bir cümle yapısıyla çevirdim :slight_smile:

Görmeyi çok isterim şimdiden teşekkürler :slight_smile:

burdan bir müjdeli haber vereyim o zaman bugün kitap fuarında epsilon yetkilileri ile konuştum ve ADWD ’ dan sonra the hedge knight, sworn sword ve mystery knight’ı da çevireceklermiş…

buna rağmen hala çevirmek istiyorsan keyfin bilir :slight_smile:

noktayı koymuş.

Rep hala yürürlükte olsaydı da hepsini sana verseydim skdjdjjdjf
Okumamış olan arkadaslar ve türkce okumak isteyen arkadaşlar icin super haber.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ne demek kardeş geri gelirse verirsin :)))

ben okumadım bunları mesela.ingilizcesini okumaya da üşeniyorum :confused: zaten daha 5. kitabı bitiremedim.

aynen bende ingilizcelerini pdf olarak indirmiştim boş bi zamnda okumak için ama artık tarihe karışırlar…

ah ah büyük umutlarla indirilen o kitaplar hiç okunmazlar zaten… :smiley:

sormuşken 6. kitabıda soruyum dedim ama hiçbir bilgileri yokmuş çıkış tarihi ile ilgili…

Çık çık çık cok ayıp :frowning:

Sent from my iPhone using Tapatalk

hedge knight normalde kitapken cizgi roman olarak mi yayinlanmis ben kisa oyku falan diye biliyordum.

GT-S5670 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi