Her Ayrıntıyı İçeren Harita

Merhaba,öncelikle bu haritanın sahibinden izin alarak yayınlıyorum.Harita her noktayı ayrıntısına kadar incelenmiş her GoT severın elinde bulunması gereken çok iyi bir haritadır,vadiler-çöller-dağlar gibi faktörler dahi çizilmiş bulunmaktadır.Bu sayede neyin ne olduğunu daha iyi anlama şansına sahipsiniz.

Dikkat notları okuyunuz.

[b]Not ; Harita 7432x7377 pixel boyutundadır.
Not2 : Haritanın mb boyutu 92mb’dır.(Kaliteli ve ayrıntılı olduğu için)
Not3: Diğer tr forumlarıyla sorun çıkmasın diye kendi ve forum ibaresini ekledim.
Not4: Aşağıda ki resim örnektir.Asıl harita rapidshare upload ettim.(Resim upload siteler resimi küçülttüğü
için)

Not5 :Bütün yerleşkeler(en küçükleri de dahil) yazılıdır.Altta ki resim küçük hali olduğu için görünmüyor.

İndirmek için ‘‘Tıklayınız’’

Harita’nın küçük örnek hali ;

92 mb indirmeye üşeniyom ama bir ara indircem sağol.

İşimiz için Süper olur.

yok oraya fazla gelir

Aşırı ayrıntılı ve boyutu inanılmaz büyük olduğu için o kadar yüksek boyutta.

Hadi bakalım indiriyorum, inşallah pişman olmam :smiley:

Boyutu büyük değil bu ayrıntıya, teşekkürler Crescent :slight_smile:

Emin ol olmazsın.Orman-vadi-çöl gibi faktörler dahi çizilmiş hatta yerleşkeler arası takip edilen yolda mevcut.Hangi yollardan gidildiği vs.

Ben bu haritayı yükledim şimdi de, hangi programla açmam gerekiyor?

Sothoryos hep orman :open_mouth:

İndirdiğin resim program gerekmiyor.İndirdiğin dosya’ya sağ tıkla buraya çıkart dedikten sonra açabilirsin.

Onu dememiştim de neyse hallederim ben :smiley: Teşekkürler bu arada harita güzel gözüküyor :smiley:

Demek istediğini belirtirsen cevap verebilirim. :smiley:

Üzülerek söylüyorum ki pişman oldum. O kadar da büyütülecek bir harita değil. Bundan daha ayrıntılılarını görmüşlüğüm var hatta :frowning:
Bende de bir tane var pdf olarak, o bundan daha ayrıntılı.

Az daha unutuyordum, yine de teşekkürler :slight_smile:

Bakın mesele App Store’dan ücretsiz versiyonunu aldığım harita. Westeros’un tamamı ayrıntılı bir sekilde var ve Kral Toprakları, Demir Adalar, Pentos, Braavos, Kışyarı ve Sur’a yaklaşabiliyorsunuz. Ancak Essos’un tamamı ve sehirlerin yaklaşılmış halleri paralı. Ben sadece bir kısmını çekebildim. Uyarı gelene kadar bastım iste printscreene.
Burada resimler. Parça parça koyuyorum. En fazla bu kadar uzaklaşabildim. Yakından çok güzel ve ayrıntılı gözüküyor.
Sur’daki kaleler. Kuzey ve Güney tarafları.
[attachment=69]
[attachment=70]
Sur’un Ötesi ve Kuzey.
[attachment=71]
[attachment=72]
Boğaz, Nehir Toprakları ve Vadi.
[attachment=73]

Nehir ve Batı Toprakları
[attachment=74]
Menzil ve Fırtına Toprakları
[attachment=75]
Dorne ve Menzil’in Güneyi
[attachment=76]
Demir Adalar-Batı tarafı
[attachment=77]
Demir Adalar-Dogu tarafı
[attachment=78]

Braavos
[attachment=79]
Kışyarı
[attachment=80]
Kral Toprakları
[attachment=81]
Pentos
[attachment=82]

Bu sehirlerin sadece bir kısmı. Kalan yerleri paralı. :smiley:

Ne demek rica ederim :frowning:

aynisi androidde vardi ancak bu kadar ayrintili degildi .aradigi sey buydu tesekkurler

Güzelmiş

İndirdim yeni.Güzel birşey bekliyordum ama bana göre berbat.Yine de sağol.

yinede güzelmiş teşekkürler …

teşekkürler indiriyorum