Herkesin sevdiği ama sizin sevmediğiniz şeyler

başlık gayet açık herkesin sevdiği ama sizin sevmediğiniz şeyler vardır muhakkak

mesela

zeytin ya zeytin ! çevremdeki herkes bayılıyor ama ben hiç sevmem tabağına bile dokunmam bir de kahvaltıda birilerinin böyle çekirdeklerini eliyle çıkarıp masaya atıp sonra o eliyle ekmek böldüğünü gördükten sonra hiç iştahım da kalmıyor ayrıca hiç ayırt etmem yeşil ve siyah diye ikiside aynı benim için :smiley:

Ben balık sevmem ama hamsi severim. :smiley:

Peynirli domatesli tost.Çevremdeki herkes seviyor bunu.Ben ise düşüncesine bile katlanamıyorum.
Ayrıca sandviçi de hiç sevmem.

cay.
kahve insaniyim ben.

Tostun içinde turşu olmasını sevmem bende. Her yerde turşu koyuyorlar ama bence tadını bozuyor…

siyah zeytin- OUT!
ben de anlamıyorum insanlar onu nasıl yiyor. tadı şeye benziyor… şeye… neyse söylemiycem… nimete laf etmeyelim.

ama
yeşil zeytin :redface:
kilolarca yiyebilirim…
günlerce…
defalarca…

YİNE ÇOK SEVDİM BEN BU BAŞLIĞI DA!

@rovena BİZIMLASIN ;)))

Şu sınıfımda justin bieber dinleyen kızlar yok mu sayıları oldukça fazla
ilkokula gitmiyorum bu arada.

Çiğ köfte.

Ayrıca kıyafetten örnek verirsem;

tayt.nefret ederim.
eşofman.bunu da hiç sevmem.hayır evde giyilir de,bunları giyip de okula gelmeyin lütfen.bir de üstüne şu tuhaf kolsuz montlardan giymeyin mümkünse.hayır ısıtmıyor da onlar.

@Bia
Sanada saygım var.

Hahahahahah gülmekten öldüm:DDDDDDDDD

menemenden nefret ederim

@Bia gerçekten mi ? hiç mi ? azıcık bile mi sevmezsin ? :frowning:

Cem Yılmaz

School of Thrones’u sevmiyorum. Tamam saldırmayın :slight_smile:

Azıcık bile sevmiyorum :frowning:
Beni de böyle kabul edin arkadaşlar, yadırgamayın…

@Bia,ben de sevmiyorum.Yalnız değilsin.

@Bia peki ,tamam :frowning:

One Direction ve Justin Bieber sevmemeyi geçtim nefret ediyorum resmen…

Zeytinin her türlüsünü sevmem ben de, ne ironiktir ki zeytin bağlarımız var :slight_smile:

Ayrıca pizzadaki mısırdan nefret ederim, pizzacı ne istersiniz dediğinde mısırsız herhangi bir şey! diyorum :slight_smile: