Herkesin sevdiği ama sizin sevmediğiniz şeyler

Seninki daha çok tarih bilgisi bence :slight_smile:

Just a man and his will to survive

Medcezir

Al benden de o kadar -

Topuklu bot sevmiyorum ben. Botun topuklusu mu olur ya? -

Ayrıca Edebi Türk klasiklerinin, saçma sapan dizilere çevrilmesini sevmiyorum. Kabul edelim ülkecek dizi yapamıyoruz. Çalıkuşundan nefret ediyorum ya herkes izliyor. Yaprak Dökümü vs, mahvettiler kitapları. Aşçı - bahçıvan - uşak diye diye gidiyor diziler. Nefretlik.

@Aviendha

Hiç sevmem

Aviinda diye nick mi olur?

Pff

yeteeer duymak istemiyorum!!

Pizzadan nefret ediyorum !

Medcezir ve Sezen Aksu

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kestane şekeri değil ama kestane :<

Emilia Clarke

Güneşlenmek. Güzelim denizde yüzmek varken, esmer olmak adına kavrulmaya dayanamıyorum:P

erik ve çilek :smiley:

Kediler ://
korkuyorum ya ://

Benimki daha beter.Inanılmaz bir sevgi besliyorum ama korkudan 1546464 km uzağından geçiyorum :confused:

Just a man and his will to survive

:smiley: :smiley: yazik
uzaktan gayet sevimliler ama yakinima gelmesinler :// o tirnaklari falan… Benim korkum ufacik oldugum zamanlardan beri var ://

Guns n Roses

Beyaz oje kullanan kızlardan beyaz oje seven kızlardan beyaz ojenin kendisine yakıştığını sanan kızlardan beyaz oje satın alan kızlardan çantasında beyaz oje taşıyan kızlardan arkadaşına beyaz oje tavsiye eden kızlardan beyaz ojenin üzerine patlatıcı süren kızlardan beyaz ojeli takma kullanan kızlardan bu kiyafete beyaz ojeyle uyum sağlarım diyen kızlardan keşke beyaz ojem olsaydı diyen kızlardan katalogda beyaz oje tonlarına bakan kızlardan beyaz ojeyi üstüne döken kızlardan beyaz ojenin kurumasını bekleyen kızlardan ve beyaz ojeden nefret ederim.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

supermis ya o :smiley: :smiley:

o beyazın tonuna bağlı :smiley: kireç gibi olurs akimse sevmez tabi ama french’in üzerine sürülen çok açık renkte bir beyaz- şeftali rengi niyetinde- çok hoş duruyor :smiley:

kuşları sevmem.

Bu konuda katıyım :smiley:

fazlasiyla belli oluyor o konuya karsi kati oldugun :smiley: