Herkesin sevdiği ama sizin sevmediğiniz şeyler

fotoğraf çektirmek…

siyah zeytinden nefret ederim tostu hic sevmem yesilzeytin kilolarca yerim

Baklava.

Behsat Ç.

Sogan,Yasli amcalarin espirileri

Ciğer :confused:

Zeytin, Ciğer, Domates, Baklava, Kuru fasulye, Ruffles (çok tuzlu), karnabahar, ekmek kadayıfı, kaymak, yoğurt, bitter çikolata, denizden çıkan her şey,kabak, fanta, tesbih şıngırtısından nefret ederim,denizde yüzmeyi sevmem, yosun balık falan içim gidiyo, salak salak aşk dizileri falan bknz. medcezir, ketçapı sevmem tek başına ama mayonezle iyi gidiyo :3 greyfurt, menemen, gül, bal

başka aklıma gelmedi sasdsdf

Selfie çektirme

Teen Wolf, Medcezir, Güneşi Beklerken, T-rap

Fotoğraf çektirmek (ama çekmeyi çok severim :smiley: ) çeşitli hayvan uzuvları (keçi topları,dil,beyin,kelle,paça) Türk dizileri,western filmler,ergen aşıklar,uzun telefon konuşmaları,türküler (Neşet Ertaş gibi üstatlardan olanlar değil,kendini sanatçı sanan tiplerden bahsediyorum.Bkz: Ankaralı Namık,Hüseyin Kağıt) büyükbaş köpekler (özellikle siyah olanlar) aslında yakınımda dolaşan tüm hayvanlar da diyebilirim.

Aklıma bu kadar geldi :smiley:

Keçi topunu herkes seviyormuymuş? Tövbest

Benim baba tarafı hastası resmen,ne zaman babaannemlere gitsek yenir.

Türk Müziği. İstisnalar elbet var ama genel olarak sevmiyorum.
Sokakta gördüğüm sarmaş dolaş genç çiftler.
Dışarıda bağırarak konuşan ve gülen kızlar.
Elinde sürekli telefonuyla mesajlaşan insanlar.
Tv de ki saçma saçma aşk, entrika, yalan dolandan ibaret diziler. Aslında TRT’dekiler hariç tüm Türk dizileri.
Fotoğraf çekinmek.
Yaz mevsimi.
Sıcak.

Yenir mi? Allahım dünya ne kadar iğrenç bir yer olmuş ühühühühü

Şaka bir yana billur kebabının adını daha önce duymuştum ama tutkuyla seveni olduğunu bilmiyordum.

YAĞMUR demiş miydim ?
Kahve, kola, brokoli, et, pırasa, soğan-sarımsak, lahana, greyfurt, nohut, şemsiye, bakla…Ekmek kadayıfı, peynir tatlısı,bitter çikolata, mayonez, turşu.
Yaz, sıcak. SÜT, KAYMAK.

bu üçünü dememeliydin :frowning:

Her seyi anladim da ekmek kadayifi?
Oh yo :frowning:

Bitter çikolata +1

Başta çarliston olmak üzere biber.
Ekşi tüm meyve ve sebzeler.

Herhangi bir şekilde acı yemeyi sevmem, dayanıksızım ondandır belki.
Karpuz yenen yerde duramıyorum, hem yenirken çıkartılan ses hem pek keskin olmasa da kokusu beni çok itiyor.