Heroes dizisini 2.3.4. sezonunu izleyen varmı?

Heroes e başladım geçenlerde ilk sezonu bitirmek üzereyim ama pek heyecan alamadım ara verdim…2.3.4. sezonlara kadar izleyen varmı ozmanki bölümler güzelmi ? ona göre devam etcem game of thronesiz vakit geçirmek zor olucak :slight_smile:

2.sezon harikadır. 3.sezon sonunda bozmuştur ve de son sezon tam bir fiyaskodur.

İlk sezonun sonlarındayım ve işi çok ağırdan alıyorlar sıkıldım açıkcası ama devam etcem birde 2.sezonu görelim :slight_smile: teşekkürler :slight_smile:

İlk sezondan keyif almadıysan bırak derim zaten ben. 3. ve 4. sezon birşeye benzemiyor fazla. Hadi yine istersen 2 yi izle ama sanmam saracağını…

En güzel sezonu 1. sezon denilen bir dizi. :smiley: Ben hepsini izledim 3 ten sonra sarmıyor. Supernatural öneririm.

Olmazsa Doctor Who da var…

Şuan 25.bölüm civarındayım hepsi yeteneklerini yenı yenı anlamaya başladı bazısı işin pro su olmus durumda gerçi ama olaylar çok yavaş ilerliyor :slight_smile:

2.sezon Hiro’nun geçmişe gidişi bölümü mutlaka görünmeli :slight_smile:

En son kılıç ı arıyordu ben oralarda bıraktım :smiley: Bu arada zombi tarzı seven varsa the walking dead ı öneririm 3.sezonunu beklediğim dizilerden biri :slight_smile:

Bende bekliyorum lakin 2.sezon sönüktü. Hep muhabbet ediyorlar…

Aynen çiftlik evine tıkılıp kaldılar…Birde Ben rick taraftarıyım ama shane in ölmesinede üzüldüm açıkcası

Bence biraz da iyi oldu. Ama geri dönmesi şaşırtıcıydı…

Walking dead güzel bir dizi katılıyorum zaten ak gezen sahnesindeki adamlar sanki ordan gelmiş gibi :smiley:

dönmekmi nasıl döndü ? En son zombi olmuştu rick de öldürmüştü karanlık biryerde sonrasında dağıldılar ve arabaların orada buluşmuşlardı

Ordan bahsediyorum…

Aynen bilidiğin zombi=akgezenler :smiley:

Hımm anladım ama iyi oldu ekip dağılsa tadı olmaz dizinin

Bende bir an öyle düşündüm. Yarısı yok adamın…

Bunu da adamlar Faceook GoT TR sayfasında paylaşmışlar. :smiley: