Hikayesi en gizemli ve merak edilen karakter hangisi?

lyanna yı çok merak ediyorum

Aynen bende

Benim için en merak edileni Elia Martell. Sinir bozucu şekilde gizemli de çünkü neredeyse herkes hakkında bir şey söylese de aslında hiçbir şey anlattıkları yok! GRRM Elia Martell’e özel kitap yazsın ya da demeç falan versin ben merakımdan ölmeden :((

Kankuzgun kesinlikle

Joramun

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

lyanna ve jaqen h’ghar bence

1 Like

Hikaye değil de ben Edric’in geleceğini çok merak ediyorum

Tek isteğimiz o zaten :smiley: Babasına benzeyen çocuk amcası sayesinde törpülenir ve müthiş biri ortaya çıkar umarım :smiley:

Nasıl olur bilmiyorum ama Kışyarı Savaşı’na yetişip Stannis’i kurtarması güzel olmaz mıydı :smiley:

sonrada aryayla evlensin mutlu son :smiley:
howland reed niye o kadar gizemli ki ? melisandreye verdim oyu

Howland Reed Jon’un kaderini belirleyecek kişi de o yüzden.

Howland Reed değil… en azından henüz değil. Lord Brynden ve Melisandre’a rağmen Ashara Dayne demek isterdim…

Howland Reed kesinlikle o herşeyi biliyo :smiley: .

Benjen’i unutmayın dostlar.
Özellikle sen Hasan :smiley:

Howland Reed

Sent from my iPhone using Tapatalk

Varys’nin gizemi çözülmeli bence…Diğerleri faso fiso asıl gizemli adam Varys…

@Sinister Benjen… Unutma. :stuck_out_tongue:

1. sezondaki akgezen

Ashara ve Elia’yı merak ediyorum. Ashara’nın neden intihar ettiği mesela. Elia’nın ise turnuvada ki verdiği tepki bile bilinmiyor

1 Like

Hikayesini en merak ettigim kisi: Elissa Farman ve Quaithe arasında kaldım. (Üstelik ikisinin aynı kişi olduğuna dair teori bile var.) Ama nickimin bana verdiği yetkiye dayanarak Elissa diyorum.

Kişiliğini en merak ettiğim kisi: Elia. Olayların bu kadar ortasında olmasına rağmen hakkında pek az şey bilinen biri. Kimse onun düşünce dünyasını aydinlatmiyor. Harrenhall’da çiçek olayına Brandon’in tepkisini bile biliyoruz ama onunkini bilmiyoruz. Isyan başladığından ölene kadarki süreçte ne yaptı?

2 Likes