Hitler Tepkisi

Bende aynı tepkiyi göstermiştim. :smiley:

Hehe :slight_smile:

Bu arada bir arkadaş bana ned starkı sevmediğini orta yerde söyleme dedi. Şimdi söylesem tepkiniz ne olur?

Ağzına biber süreriz :smiley:

İyi bari saat başına beklediğim kadar tepki gelmedi. Sevindim :slight_smile:

neden sevmediğini bilsek güzel olur hani…gücü gösterişi sevdigin için ezik bir karakter mi geliyor sana

Sadece benim sevdiğim tiplemelerden değil. Onurlu, dediğin gibi gücü gösterişi falan seviyor. Geç bunları. Ben Lannister şerefsizlerini daha çok seviyorum :slight_smile:

Ned Starkı sevmemek çölde suyu sevmemektir yiğen :smiley:

Ne demek istediğini tam anlayamadım. Yani şimdi çöle gidip 1-2 hafta orda yaşasam geri döndüğümde eddardi sevecek miyim? Bunu mu kastettin?

lanister karakterlerini sevebilirsin 3.kitapta cogu insan jaimeye acıyor zaten ama tywin cersei jofrey bu gibilerini sevmenin mantıgını gücü gösterişi sevmekle açıklanabilir ve lanisterlar abartılacak bir hane güçlü kökleri olan bir hane hiç savaşa girmiyorlar savaş bitince durumdan faydalanıyorlar hep tywin ejderhalardan bu yana batı eli ama hiçbir zaman krallıkta kimse onlara güvenmiyor jaimenin kral muhafızı olmasının sebebide o zaten ihanet eder diye yanında tutuyor oglunu .7 krallıkta gerçek anlamda dostu olmayan bir haneyi seviyorsun…şartları kullarak bebekleri dahi öldürerek krallıkta kalmaya çalısan bir hane…sadece tyrion var o hanede ki o da sadece jaimeyi sever…bu arada ned sadece onurlu değil ned gibi adamlar hep kral eli oluyor neden savaşçılar sadıklar dürüstler bilgedirler ne kötülüge bogulacak kadar zalim ne de yumusak olacak kadar zaafları vardır…tipik iskoçlar zaten tahtta taht oyunlarıda umurlarında degil sadece krallıga hizmet ederler ve 7 krallıkta onlar kadar dosta kimse sahip degildir…yani nedin sevilme neden çok derin zaten martin starklara bu kadar işkence çektirmese bu kadar diğer karakterler belirginlesemez sönuk kalır ve g.o.t serisi heyecanını kaybederdi bir süre sonra

“savaşçılar sadıklar dürüstler bilgedirler ne kötülüge bogulacak kadar zalim ne de yumusak olacak kadar zaafları vardır”

Tamam işte ben bu özellikleri değil bunların zıttını seviyorum. Joffreyi bende sevmiyorum. Salağın teki o. Onun dışında çoğu Lannisteri severim. Yani demek istediğim Lannisterlarin yaptığı taht oyunları bana göre daha güzel. Senin de dediğin gibi savaşa falan giricem diyip girmemeleri, savaşları kendi yararları için kullanmaları falan, sevdiğim şeyler. Ayrıca sadece bir kaç kişiyi sevmem starklardan. Örneğin jon u, robb u, arya yı, bran i falan severim. Ayrıca Dany i de severim ama onu dizide emilia oynuyor diye seviyorum :smiley: Tabi bizim barbar abiyi de unutmamak lazım.

Bende anlamadım ne demek istemişim ben :smiley:

Seni arkaya alalım.
Haydar Emmi ,Halim, Sülo kütükleri ıslatın !

Crescent Moon 600. mesajımı sana teşekkür ederek atıyorum iyi forumlar herkese :slight_smile:

Neden bu konu başlığı altında teşekkür ediyorsun anlamadım. Adamın hiç yorumu yok konuda :smiley:

lanister hanesinde lanister ismini hakeden lanisterlera lanister yapan tek adam var tywin reis o kadar:)))bir adam bu kadar karizma olabilir mi ya rol cuk diye oturmus

aynen Tywin çok karizma ve asil Bir Stark olmama ragmen adamın hanedanı için yaptıklarını karşısında saygı duyarım

Tywin çok kurnaz bir lider.Ama onurlu değil.Oyunu iyi oynayanlardan.O yüzden de yaşıyor.

Mesajda ince bi düzeltme yapmıs :slight_smile:

Bence sean bean’ın oynadığı karakterlere fazla bağlanmayın hepsinin sonu aynı(kara toprak) :cool::tongue:

6 filmde mi ne ölmemiş :smiley: Çok şaşırtıcı ama