Hobbit 3.film

Peter Jackson hazırladığı yeni seri The Hobbit´in üçüncü filmini de çekeceğini açıkladı.

Programa göre, 3D olacak serinin ilk filmi ABD´de ve dünyada 14 Aralık 2012´de, ikinci film 13 Aralık 2013´te gösterime girecek. Jackson üçüncü flmin de yaz 2014 için planlandığını söyledi…

Kaynak:Acunn.com
Acaba neyi konu edinecekler merak ettim kitap 2 film olarak anlatılacaktı. Yeni senaryomu yazacaklar yoksa kitaptan mı işleyecekler ?

Tolkien’in birçok mektubu var belkide oradaki olayları anlatırlar.
Ayrıca Viggo oynuyorsa güneyde Gondor ile Mordor’un çatışmalarna değinebilirler. Yanlış hatırlamıyorsam Aragorn gondor filosuyla umbar korsanlarının filosunu yenmişti

Belkide Boğakükreten Hobbit’in zamamnında ki savaşıda Bilbo’nun zamanına taşıyabilirler.

Lotr hayranı olarak sevindirici bir haber bu bakalım.

Sadece kitaptan esinlenmeyecekleri kesinleşti.Bence o tarihe yakın olaylarıda filme koyacaklar.Çünkü kitap o kadarda ahım şahım birşey değil bizzat okudum.Eğer o kitaptan 3 film çıkarsa Buz ve Ateşin Şarkısından rahat 50 film çıkar.

Belki gandalfın ve konseyin dolguldurdan sauronu çıkartışı filan anlatılabilir.

Belkide 3lemeden sonrası olan hobbit olaylarını anlatırlar birbirlerini öldürmelerini felan

yüzüklerin efendisi aşığı biri olarak bayıldım bu habere özellikle peter jackson filmi 48 kare(fps) de çekecek olması ayrı mükemmel