Hodor'a özel bölüm istiyorum!

Çok harika olmaz mıydı? “Hodor” dedi Hodor’dan öte, bu tatlı devin düşüncelerini bilmek, her Hodor’da farklı şeyler anlatan Hodor’un aslında ne dediğini öğrenebilmek çok güzel olurdu.

‘‘Hodor’’, dedi Hodor. Daha fazlasını demek istiyordu ama kelimeler boğazına tıkanmıştı…
:(((

Bazen sadece Hodor demek yeter. Ama cidden tatlı dev Hodor’un maceraları diye apayrı bir kitap olmalı bence Hodor :smiley: Serinin sonunda Demir Taht’a Hodor oturmalı hatta :stuck_out_tongue:

Oldu o zaman iyi günler :smiley:

Aslında Hodor’un ses tonuna bakın ve ne dediğini anlayın…Dizi de tabiki…Kitapta Hodor…Hodorr.Hodorrrrrrrrrrr.Hod.Hodor :smiley:

Bakislari yetiyor zaten.

[quote=“Edwin_Tepe, post:3, topic:2294”]Bazen sadece Hodor demek yeter. Ama cidden tatlı dev Hodor’un maceraları diye apayrı bir kitap olmalı bence Hodor :smiley: Serinin sonunda Demir Taht’a Hodor oturmalı hatta :stuck_out_tongue:
[/quote]

Hahahahahaha :biggrin: Bu çok iyiydi :smiley:

bunu daha önce paylaşmıştım. adamlar yapmış bile :))

hodor = boomcu onur ikiside benim için aynı seyi ifade ediyo :smiley:

Hahah aynen Hodor bölümü yapmışlar bile nabeer :smiley:

ahahah hiç aklıma gelmemişti ya :D:D

Olur hemen çekmeye başlıyoruz.

[quote=“Edwin_Tepe, post:3, topic:2294”]Bazen sadece Hodor demek yeter. Ama cidden tatlı dev Hodor’un maceraları diye apayrı bir kitap olmalı bence Hodor :smiley: Serinin sonunda Demir Taht’a Hodor oturmalı hatta :stuck_out_tongue:
[/quote]

hahaha tatlı dev hodor.hiç güleceğim yoktu :smiley: