Idol Dergisinin Joe Dempsie ile Yaptığı Röportaj

Dizide Robert Baratheon’un gayrimeşru çocuğunu canlandıran oyuncu Joe Dempsie, Idol Dergisinin sorularını yanıtladı.

(Sadece Game of Thrones ile İlgili Kısımları Çevirdim…)

- Game of Thrones’un 3.sezonu için çalışmalara başladın mı?

Evet, daha yeni at sürdüm, yani at sürme eğitimi aldım. Bu benim ata binmekle ilgili ilk deneyimimdi ve oldukça eğlenceliydi.

- Korkmadın mı?

Peki, ben bu konuda biraz endişeliydim ama atların da insanların duygularını hissedebildiğini duydum , bu yüzden kendimi sadece bu işe yapmaya odakladım , sakinleştim ve oldukça da eğlendim. Ata binmek gerçekten güzel görünüyor ve bir oyuncuda olması gereken önemli özelliklerden… Diziyi bitirdikten sonra bile ata binmeye devam etmek istiyorum. Bu konuda oldukça iyi olmak istiyorum, çünkü bu konuda öğretilen her şeyin sınırsız olduğunu düşünüyorum.

Ekibimiz oldukça geniş. Şimdi 3.sezon çekimleri var ve hala da devam ediyor. Bu sezon tanımadığım birçok yeni oyuncu var. Onlarla birkaç gün içinde buluşacağız.

- Böyle büyük bir ekibin parçası olmayı seviyor musun? Yoksa daha az gösterişli olmasını mı isterdin?

Bunun bazı artı ve eksileri var elbette. Game of Thrones’daki gibi bir ekiple beraber olmak oldukça hoş, onlardan sadece bir şeyler öğrenmiyorsun hem de birçok yeni arkadaş edinmiş oluyorsun. Ben sadece birkaç yıldır burada yaşıyorum ve Game of Thrones benim sosyal dairemi genişletti.

Büyük bir ekiple çalışmak, dişli bir makine sisteminde ufak dişlerden biri olmak gibi… Aslında oldukça güzel ama herkes oyunun merkezinde olmak ister ve ben de isterim tabii. Ama bu konuda bir ekip çalışması olması lazım ve yönetmenin kafasında milyonlarca başka düşünce olabilir ve bunu da kendi başına halledemezsin.

Ama küçük bir ekiple çalışırken, işin büyük bir parçasını kapsayabilirsin ve böylece gerçekten bir şeylere diş geçirebilirsin.

Diğer Resimler;

Çok saçma sorular sormuşlar attan neden korksun adam :slight_smile: Yinede sağol

Gendry’ye bir türlü alışamadım niyese -,-

Normal hayattaki haliyle bana çok farklı gözüküyor ya.

Başrol istiyor galiba. Bu dizide oynayarak bir şeyler kazanmıştır zaten. Daha neye diş geçirecek anlamadım.

Dizide onsekizlik delikanlı gibi gözüküyo ama normalde hiç te öyle değil.

Bunun bazı artı ve eksileri var elbette. Game of Thrones’daki gibi bir ekiple beraber olmak oldukça hoş, onlardan sadece bir şeyler öğrenmiyorsun hem de birçok yeni arkadaş edinmiş oluyorsun. Ben sadece birkaç yıldır burada yaşıyorum ve Game of Thrones benim sosyal dairemi genişletti.

fotoğraflarında dizidekine göre daha yapılı ve yaşlı görünüyor. bıyıklar yaşlı gösteriyor herhalde