İkincil Hane Seçimi

Evet, isim ve anketten de belli zaten, herkesin 3 seçim hakkı var; 2.cil hane olarak hangilerin eklenmesini istiyorsanız oylayın bakalım. :slight_smile:

• Hightower
  • Connington
  • Westerling
  • Reyne
  • Dondarrion
  • Selmy
  • Tarht
  • Mormont
  • Blackwood
  • Dustin
  • Karstark
  • Bolton
  • Glover
  • Baelish
  • Whent
  • Frey
  • Umber
  • Manderly

0 oylayanlar

1 Beğeni

Hocam Valeryon da ekleseydin keşke.

Bir de 18’e kadar verilebiliyor ankette. Onu düzenleyin isterseniz. Tabi mümkünse.

Aklıma gelmedi o, öncekinde seçilmemişti gerçi ama olsun. Seçenek sayısını abartmak istemiyorum, 3 iyidir.

DÜZENLEME: Düzenleme olmadığı için ekleme yapamadım.

Valeryon seçen birkaç kişi vardı. Ama çok önemli değil ben de Frey eklemeyi unutmuştum .s

Whent hanesinde ne buldun bir de oy verdin? :D. Oswell Whentten başka bir şey yok ha bir de Cat’in anası o haneden.

Kış kurtları için Dustin!

Niye hep kuzey haneleri var hahahahaha

Harlaw hanesi eklenirse çok makbule geçer :smiley:

O adam için verdim zaten, seviyorum. :slight_smile:

@creas başka yerden de bir sürü hane var, ekleme de yapamıyorum maalesef. :slight_smile: Genel olarak seride ünlü olanları ekledim.

Yine Marbrand Hanesi yok (

Ottogirlcüm Kuzeyli haneleri kayırmışsın. Starkcısın tamam ama bu kadar da değil.

Boykot çağırısı yapıyorum. Oy atmayın.

2 Beğeni

Kendiniz açsaydınız o zaman, bekircan deyince siz de Ha. :sunglasses: Ayrıca bahsettiğiniz haneler aklımda bile kalmamış önemsiz; vikiyi açtım; her bölgeden en bilindik küçük haneleri ekledim. Stark’ı destekliyorum diye eklemedim onları, ünlü oldukları İçin.

Sen Külizinden Marbrandlara önemsiz diyemezsin. Ben de boykot ediyorum atmıyorum oy.

Atma kardeş, sen bilirsin. Atılmış olanlarla sonuçlanır oylama. :smiling_imp:

Ejderha Kayası Baratheon hanesi diye bir hane yok zaten , değil mi ? :unamused:

1 Beğeni

Forumda açık ara en fazla destekçisi olan İnsan Stannis Baretheonun bile sancağını bile koymamışsın. Statö(Starkçı Terör Örgütü) yine yapmış yapıcağını, mühürsüz oyları da sayıcak mısınız?

Ya adam zaten Barth ya, minör hane muamelesi mi çekiyorsunuz, aşk olsun. Aklıma bile gelmedi. :joy:

Adamı delirtmeyin be her şeye bir laf, anket açın deyince ne diye ses çıkarmadınız madem çok seviyordunuz bu haneleri. Pıçaklarım mübarek kurban bayramında, ASOIAF’da R’hllor’a kurban niyetine de etlerinizi yakarummmm. :smiling_imp:

Aslında ayrı hane sayılır. Viki’de falan house Baratheon of Dragonstone olarak geçiyor. Zaten aslında House biraz ikametgah’a göre olan bir kavram tam emin de değilim.

Bazı haneler dikkatimi çekti o şekilde, misal çok fazla Flirint miydi ne o haneden var Kuzeyde. Fakat temele aynı aile, yan kollara ayrılmış; kardeşler vs. şeklinde. Ben her birini tek hane sayıyorum bu yüzden.

Flintlerin ayrı kolları öne çıkmadığı için gereksiz olur o haneyi eklemek. Ama Baratheonlar öyle değil. İşte bunlar hep demokrasi :stuck_out_tongue:

ASOIAF’ta demokrasiye inanmıyorum :smiling_imp:

Westerling nedir, batıdaki en büyük hane olan, forumdaki en sevilen hane olan Marbrand varken o saçma sapan deniz kabuğunu arma olarak kim kullanacak ?

Niye Westerling söyleyeyim. St*rk lara kız verdiler ondan. Ortadoğulular gibi akraba kayırıyorlarx

5 Beğeni