İlgi alanlarınız ve yetenekleriniz

Bu konuda herkes hangi alana eğilimi olduğunu,neye yeteneğiniz olduğunu ve neye yeteneğinizin olmasını istediğinizi anlatabilirsiniz.

Ben başlıyorum:
konservatuar okumak isterdim çünkü:yağlıboya ve karakalem yapabiliyorum ayrıca keman çalabiliyorum.ama tiyatro ve futbol (sabri staylaaa) alanında yeteneğim olsun isterdim.
ya siz?

okçulukta ve yazarlıkta iyiyim

okçuluk mu?süper!

ben de okçuluğa merak salmıştım . Ama başlamak hiç kısmet olmadı :frowning:

Heykelcilik ve mozaik mimarisine bayılırım… Bizzat icra ettiğim şeyler değil ama yakından takip ederim.

Gian Bologna’nın Sabinli kadınlar heykeline biterim.

güzel bir heykelmiş. romanın kuruluşundan bir parça

Evet…

Roma kurulmuştur ama hep erkekler yaşamaktadır. Varis yoktur. Romalılar Sabinli erkeklere ziyafet verir, sabinli erkekleri sarhoş ederek kadınlarını kaçırırlar. Daha sonra kadınlar Romalı kocalarını daha çok sevmeye başlar ve Sabinli erkeklerle Romalı erkeklerin birleşmelerini sağlarlar.

Güzel hikayedir.

romalılar hep kurnaz olmuşturlar zaten onları bu yönlerinden dolayı severim

Gitar çalıyorum ama sesim kötü :slight_smile: Ses yeteneğim olsun isterdim.

Konservatuar da vurmalı çalgılar bölümüne gitmek istemişimdir hep. Ama orda da vurmalı çalgıların tarihinden girecekleri için ve tarih dersleriminde ilk okuldan beri 0 geldiği için vazgeçtim =).

10 yıldır bateri çalıyorum. Eğer çalmayı çok istediğim bir şarkı varsa 2 kere dinlemem yetiyor çalmam için. Zaten o yüzden metal müzik dinliyorum. Bateri ritm leri çok hoşuma gidiyor =)

Gereksiz bilgileri öğrenmek konusunda inanılmaz bir yeteneğim var. Pek çok kişinin umurunda olmayacak bilgileri öğrenmeye bayılırım. Ayrıca Amerikan ve Avrupa çizgi romanları beni kendilerine bağlamıştır. Tarih konusunda da bitmek bilmeyen bir öğrenme açlığım var.

Bunun dışında ise metal müzik severim. Ama müzik yapamam. Futbol izlemeyi aşırı severim ama mahalle maçında takımınızda görmek isteyeceğiniz bir oyuncu değilim. Kısacası sanat ve spor bana göre değil.

okçuluğa gittim antalyadaki turnuvada 6. oldum

Bir kaç aydan beri bağlama çalıyorum. Ankara’da yaşamama rağmen sağlam yüzerim. Buz hokeyi izlerim. Buz pateni yaparım arkadaşlarla zaman buldukça. Ayrıca Mixed Martial Arts(MMA) hayranı ve lisanslı bir boksörüm.

Futbol’da yetenekliyimdir.Defans mevkinde oynuyorum stoper iriyimdir,top geçirmem(lafta değil icraatte) 4 sene amatör bir klüpte gençlerde oynadım.

akşam yemeğine bize davetlisin :redface:
ama yemeği sen yapacaksın :smiley:

Resim yapmaya bayılıyorum özellikle yağlı boya. saatlerce sıkılmadan yapabilirim. Okçulukk aah aah. üni ortak derslerinde vardı seçemedim ya içime nasıl oturdu anlatamam :confused: ve keman ve piyano öğrenmek başlıca hedeflerimden. sesim kötü ama müzik kulağım var diye düşünüyorum :stuck_out_tongue: :smiley:

ciddi misin?
sonunda forumda yağlıboya yapan birini buldum :smiley:
ayrıca kemanı mutlaka öğrenmelisin.

Heey ben de yağlıboya yapıyorum :smiley:

Evet :smiley: bir sürü yapıp hediye etmişliğim bile var :slight_smile: kemanı öğrenmeden ölmem.

nasıl başardın onu
ben yapamıyorum.yani yaptığım tabloları olmayan çocuklarımdan daha çok severim.