İlginç Bulduğunuz Alıntılar

Ah anladım şimdi, tamam. Evet, muhtemelen bu da olabilir. :slight_smile:

Yaveri jaime’nin atının adını onur/şeref koyuyordu. Jaime de hatta ironik filan diye düşünüyordu. Burada kastettiği buydu bence.başka anlam aramamıştım hiç :thinking:

İki türlü de yorumlanabilir aslında; şeref isimli bir at ve at nereye çekerse oraya gider. :slight_smile:

Dun gece kılıçların fırtınası kitabını okurken Arya’nın pov’un da geçen bir diyaloga sesli guldum.Sandor,Beric’le yaptıgı kavgadan sonra altınlarını istemek için geri dönüyor .Eee millet onu görünce şaşırıyor tabii.

“Anguy yayını gerdi. Notch da aynı şeyi yapıyordu. “Ölmeyi bu
kadar çok mu istiyorsun Sandor?” diye sordu Thoros. “Bizi buraya kadar takip ettiğine göre çılgın ya da sarhoş olmalısın.” “Yağmurla mı sarhoş olacağım? Bana şarap alacak kadar altın mı bıraktınız fahişe evlatları.”

Halen guluyorum :joy:

Ağzı çok bozuk ya. :smiley:

Oyle.tası gedigine oturtuyor onu bu yuzden seviyorum.bir buna birde Arya’nın Sansa’ya portakal fırlattıgı kısma cok guldum :grin:

Stannis’ in Janos’ a Sur’ da verdiği ayara çok gülüyorum

-Lakin Robert senin küçük kusurlarına omuz silkti. ‘Hepsi çalıyor’ dediğini hatırlıyorum. ‘Tanıdığımız bir hırsız, tanımadığımız hırsızdan iyidir, ondan sonra gelecek adam daha beter olabilir’.

Adam resmen çalıyor ama çalışıyor demiş :smiley:

Üstünden çok süre geçti ama gördüm cevap vereyim istedim oradaki at dediği Jaime kralın şehrinden nehir topraklarına gidip o işleri çözmeden önce yaverleri Jaime nin atlarını getiriyordu ve atlardan birinin adı şeref diğerinin onur idi o yüzden at diyor