IMDb 2012 En İyi Dizileri Listesi

İşte IMDb’nin yaptığı En İyi İlk 20 Dizi listesi;

#20 Once Upon A Time
#19 Continuum
#18 Teen Wolf
#17 Dallas
#16 The Killing
#15 The Vampire Diaries
#14 Dexter
#13 Mad Men
#12 The Walking Dead
#11 Supernatural
#10 Girls
#9 The Legend Of Korra
#8 How I Met Your Mother
#7 Pretty Little Liars
#6 The Big Bang Theory
#5 Suits
#4 Falling Skies
#3 Breaking Bad
#2 True Blood
#1 Game Of Thrones

True blood nasıl 2. olabiliyor ya ?

Liste saçmalık Dallas başlıyalı 2 hafta oldu hemen listeye girmiş. Önceki dallası kastetmiyorlardır çünkü bunların hepsi devam eden diziler.

Falling Skies’ın 4.olması ayrı saçmalık olmuş. :S

Abi herşeye inanırım da True blood nedir ya ? Bir yanlışlık var heralde. Şimdi bakıyorum IMDB nin “best TV series” kısmına sen moviemeter kısmındaki sonuçları yazmışsın kardeş. Asıl önemli olan kullanıcıların oyladığı kısım olacak ondada sıralama şu şekilde:

1- Game of Thrones
2- Friends
3- The Walking Dead
4- The Big Bang Theory
5- Prison Break
6- How i Met Your Mother
7- Dexter
8- Family Guy
9- Lost
10- South Park

Böyle böyle gidiyor işte …

True Blood 8 almış ortalama
Falling Skies 6.9 bunlar şüphelendirdi beni =)

The Walking Dead ne alaka?
True Blood bin kat daha iyi bir dizi.

Listeden;
Got
walking dead
how i met
TVD
ve Supernatural i takip ediyorum çok güzel diziler,arkadaşlar birde ben TVD izleyisiyim yani True Blood i hiç sevmem ama TB un izleyici kitlesi fena dır,özellikle belli bir yaş üzeri olanlar ,walking dead e laf söyleyenler olmuş şu anda yapılan diziler arasında en kaliteli ve para harcanan 3 diziden biridir ,ayrıca genelde Türk izleyici kitlesinin beğenisi ile abd ve avrupa izleyici arasında belirgin fark vardır daima.

Game of Thrones
Breaking Bad
The Walking Dead
Legend of Korra
Sherlock
Band of Brothers

Bu dizileri izliyorum herkese tavsiye ederim. Birde bende liste farklı görünüyor onu anlamadım ama neyse.

bu listeler yanlış. House’ın olmaması saçmalığın daniskası.

1.Game of Thrones
2.The Walking Dead
3.The Killing
4.Wilfred
5.How I Met Your Mother

1- Game of Thrones
2- Spartacus
3- The Walking Dead
4- How I Met Your Mother
5- Supernatural

bana göre

The Vampire Diaries 'in ilk 20 'ye girmesi saçmalık ama game of thrones 'un hakettiği yer doğrudur… :slight_smile:

Hakikatten True Blood ne ya… :smiley:
Yanlış anlamayın True Blood’u göz ucuyla takip eden bir insanım ama bu kadar şişirilmesine kızıyorum.
Sıradan bir diziden başka birşey değil True Blood. Breaking Bad kesinlikle ikinci olmalıydı. İki gün önce başlayıp listeye giren dizilerin yanında Borgias’ı da göremeyince kızdım!
Heralde ergenler yapmış bu listeyi.

TB 4 sezondur mu ne, yayınlanıyor o kadar zaman göz ucuyla takip etmene şaşırdım doğrusu !

Borgias ın 2. sezonuna hiç başlamadım ama ilk sezonluk performansı 10 ile20 arasında olabilecegini düşündürdü

5.sezonu da izliyorum… En son Russell uyanmıştı.
Artık bunun gibi zorlama hikayeler bıktırdı.
İçinde cinsellik, kan ve argo olmasa rahat rahat ergen hikayesi diyebileceğim bir yapımdır.

Ben bile zorla izliyorum, ama hala neden izliyorum anlamadım. GOT bitti, Borgias bitti, Spartaküs bitti izleyecek birşey kalmadı. Mecburiyetten yani.

Biraz hortlatmak gibi olacak ama biz farklı listeler mi bakıyoruz acaba ? IMDB’deki liste şu:
1)Planet Earth
2)The Wire
3)Game of Thrones
4)Leyla ile Mecnun
5)Breaking Bad

Edit: Çok pardon bu liste tüm zamanlarınmış.

Kesinlikle. Saçma sapan dizileri tıkıştırmışlar.

Bence ilk iki gayet adil :slight_smile: Geriye kalanları pek anlayamadım. Çok daha iyi diziler var.

1.Game Of Thrones
2.Spartacus
3.The Vampire Diaries
4.The Walking Dead
5.Dexter
6.Lost

Takip ettiklerim bunlar. Lost bitti gerçi ama listemde hep vardır. İzlemediklerim olduğundan listenin adilliğiyle ilgili yorum yapamam. Ama izlediğim dizilerin listede olmasına sevindim.

True Blood gibi berbat bir dizi nasıl 2. sırada