İmp in şamaroğluna dönmesi

Böyle guzide birine böyle davranilmasi westeros ta cuce olmanin kötü bir secim oldugunu gösteriyor

Haklısın, yanlış seçim yapmış. Keşke doğarken ben cüce değil uzun olmak istiyorum deseymiş de öyle olsaymış.

-,- o işin edebi kismi -,- latifesi

AHAHAHA
Best yorum ever!

Epic yorum

evet tercihlerde hata yapmışım :frowning:

1. tercihlere bak sende :smiley:

ama arada tyrion da şamarlıyor milleti :smiley:

Ama mahkemede tywin reise "ben burda suçlu oldugumdan degil cüce oldugumdan yargilaniyorum "demesi geldi aklima ama sonra tywin in altin siçmadigini birince elden öğreniyor

önemli olan boyum değil işlevim :smiley:

Tyrion candır. Bu adam tahta otursa yok demem. Oynann taht oyunlarının arasında eziliyor ama adam zeki hepsinin bir yolunu bulur.

Kılıçların Fırtınası Spoiler

Ayrıca Tywin Lannister’in altın sıçma mevzusunu kontrol etmesi çok hoşuma gitti. Oku karnına attığında bir mutlu oludum ki… reyize sevgim 1 kat daha arttı.

Cüceliğini ileride zekasıyla telafi edecek ve intikamını alacak diye umuyorum ve en çok sevineceğim insan olur.

Keske joffrey ide o öldürseymiş :frowning: .Ben gelecekte olacak şeyleri merak ediyorum .Kargalar için ziyafeti bekliyorum .Özgür sehirlere mi gider ki

Yazdığını spoiler içine alırsan iyi olur :slight_smile:

Ben de katılıyorum sana Tyrion’un öldürmesinden yanaydım Jaime’ye ben öldürdüm demesi bile güzeldi :slight_smile:

Tahta oturmasi gereken iki temiz insandan biri digeride Hodor