İmza Atın: Game of Thrones 8. sezon tekrar çekilsin!

8-sezon

David Benioff and D.B. Weiss have proven themselves to be woefully incompetent writers when they have no source material (i.e. the books) to fall back on.

This series deserves a final season that makes sense.

Subvert my expectations and make it happen, HBO!

svihs.

Anlayan anladı durumu.

3 Likes

He ya her fan için ayrı son çeksinler istersen :wink:

3 Likes

Olamayacak bir şey için uğraş vermeyin :slight_smile:

İmzalar artıyor birçok yapımda imza toplandı ve tekrarlanan oldu yani hiçbirşey boşuna olmuyor umudunuzu kolay yetirmeyin imza atarsanız sevinirim

Burada sezonun tekrar çekilmesini istememiz fanı olduğumuz bir şeyin kötü lanse edilmesinden kaynaklanmıyor komple kötü olması elde tutulacak birşeyin olmaması eğer sen mutluysan sorun etmiyorsan sezondan üzüldüm kendim son 2 sezondur hata dolu olması ve sacmalamasına katlanamıyorum.
Her fan için son olsaydı öyle birşey varmı hayal etmek bile sorun :wink:

Örnek? Yani hangi dizi veya film yeniden çekildi? Açıkçası oyuncular toparlanmaz bir daha çekmek için, kurtulmuşlar artık :slight_smile:

Şahsen dizi mizi umursamıyorum artık, bitsin de gitsin diyorum.

1 Like

Ya adamlar seyirciyi umursarsa bu sezonu çekmezlerdi zaten. Kötü olduğunu bilmiyorlar mı bal gibi de biliyorlar ama umurlarında değil. Bu saatten sonra ne koysak izlenir kafasindalardi.

Protesto etmek zaten amaç arkadaşlar atın sizde göreceksiniz milyonlarca imza olacak. Ne kadar kötü yaptıklarını yüzlerine vurmanın en güzel yollarından bence bu kampanya. Arkadaşımızda paylaşmış imza atsanız eliniz yorulmaz :+1:t2:

1 Like

Vay canina. 206 bin kisi imzalamis simdiye kadar.
Bir is’e yarayacagini sanmam, ama yine de güzel bir sey. Verilen mesaj sahane.

Ben de imza attım zaten bari tepkimiz olsun

2 Likes

Yaa ben dizinin bitmesi için dua ediyorum. Siz yeniden çeksinler diyorsunuz. Bırakın bitsin işte yaa. Yazar da kitaplara ağırlık versin. Daha şimdiden yaş bu iş

Yeniden çekilme işi yaş, alternatif çekimleri varsa onları yayınlasalar güzel olurdu bandersnatch tadında alternatif son arardık :woman_shrugging:t2:

Evet, aynı senaryoyu birde farklı açılardan çekilmiş şekilde izleyelim. :joy::joy:

Napalım sandık başında da duralım mı? Yahu siz aklı başında insanlarsınız, lütfen!!! böyle bir şey olmaz.

1 Like

Arkadaşlar biraz abartmıyo musunuz?

1 Like

Seyirciler tepkilerini göstermekte haklılar ama bu iş olmaz.Got’un yayın hakkı HBO da ama Çekim hakkı “DD” ikilisinde.Martin hikayesini onlara satmış.Onlarda yayınlamak için HBO ile anlasmıs.İsin birde oyuncular kısmı var.Nikolaj,Lena,Kit ve Maisei gibi oyuncular bu projeden sıkıldıklarını ve artık farklı projelerde yer almak istediklerini söylemisler yoksa HBO’nun niyeti 2 sezondu.

Sözün özü ; Dizi bir daha çekilmez.Görselliğin keyfini çıkarmaya bakın ve kendinizi kitaplara saklayın.Kitapların önündeki en büyük engel diziydi.Yıllarca bu yönde elestiriler yapıldı.Dizinin bitmesine 5 gün kaldı şimdi de “Olmadı bir daha çekin!” deniyor.Güler misin ağlar mısın :grin:

1 Like

İmza kampanyasını başlatanlar “Zaten yeniden çekilir belki düşüncesiyle başlatmadık bunu, mümkün olmadığını biliyoruz, bu sadece tepkiyi göstermek, yaymak amacıyla yapılmış bir şey” falan dediler.
Ve başarılı bir eylem oldu gerçekten.

2 Likes

İmzaladım. Yalnız sanki oyun falan yükleniyormuşcasına hızla artıyor :smiley:

Peki.Sen öyle diyorsan öyledir.Bu amaçla yapıldıysa iyi,Mesaj yerine ulaşır :grin:

@Symmachus bende bu kim diyorum hahaha Pp yakıyor emmoglu (harbiden yakıyor!) :grin: Dany’nin kıymetini anlamanız için illa ortalığı aleve mi vermesi lazımdı.Fatih Aegon 1…Dany 2…Visenya 3…Rhaenys 4… sıralama bundan sonra böyle :grin: