İncisözlük

İncisözlük &caps hakkında bildikleriniz ilginç bulduklarınız eleştirileriniz vb

Seviyesiz yerler yerine ilginç ekşi sözlük başlıkları daha makul olur

Bıyıklı genç forvet denilen herifin ne iğrençlikleri var biliyormusun ?

Cok müstehcen bir mekan özgürlükleri hatsfada tekvücut olabilen bazen ilgin ç güzel noktalar olsada cok büyük genelikle ya komik yada abuk subuk entrylere sahip olan trde bir aralar coks es getiren hatta dünyada inci caps ise giriş yapmadıkca müstehcen olanları göstermemesiyle ve gayet komik capslariyle fena vir yer değil
Bu arada sık sık haber siteleri kannallar falan incicapsden resimler kullanıyor

Üyeliği olan varsa bi nick6 girsin.

damlaya damlaya bok olur

İnsanları rezil eden , kötüleyen bir sözlük,’‘ALLAH’'ını unutmuşlar.Gün geçtikce hak verirsiniz.

Yeteneğinizi harcamayın, yazık etmeyin kendinize derim…

arkadaslarla gulmek icin daha cok eksiye gireriz bknz: okey rotarli eksi sozluk ama bazen ordaki entresan kufurleri alip kendi kufurlerimle harmanlarim bknz:sana bi cakarim 600 evlerdeki camilerin isimlerini tersten okursun. tabi bu %90 sansurlu hali

Seviyesiz bir yer olduğunu düşünüyorum. Tamamen zaman kaybı.

Verdim +1’ini -

ciddiye alınacak bir yer değil sadece gülmek için girilir özellikle capsları tam komedi :smiley:

Öyle bir sözlük mü var?

Seviyesi,kültürsüz veya din dışı söylemlere itham ettiğiniz kişiler sizin gününüzü geçirdiğiniz ve internet aleminde güldüğünüz herşeyin yapımcılarıdır.Twitter,Facebook veya herhangi bir komik hikayede onların izine rastlarsınız.
Hayatınızda görebileceğiniz en rahat ve samimi ortam vardır.

İnşallah çok terbiyeli insanlarsınızdır.

Altın-ı şer inci öper bunuda unutmayın.

İnci sözlük seviyesiz diyen arkadaşların gözlem gücüne hayran kaldım :smiley:

Amaç zaten seviyesiz olmak. İnternette takılarak,inanılmaz bilgilere ulaşıp atom parçalamıyorsunuz boş zamanınızda heralde. Amaç makaradır,ve zamanında gerçekten inanılmaz eğlenirdim ben burada.

“Amfi siken arkadaş macerasını anlatıyorum” diye bir başlık vardı,durur mu bilmem ama efsanedir. Ayrı bir yeri var benim için :slight_smile:

Eğlenceli, komik yazılar falan bulunabilir. Ben denk gelmedim. Ama fazlasıyla uygunsuz şeyle karşılaştıktan sonra bendeki değeri o oldu. Facede bir ara beğenmiştim sayfasını bin pişman oldum. Kendi sitesine de bakayım dedim öyle üstten pek haz alamadım. Fazla takılanlar, takip edenler kadar bilemem. Gördüğüm, duyduğum kadarıyla yaptım yorum ben. Sevenler olabilir, eğlenenler olabilir bir şey diyemem.

İnci sözlük boş iş , sanaldan dünyayı kurtarıyorlar , yazık.

Başka sitelerde atomu parçalıyormusun ?

İyi makara yapanlar, güldürenler var ama bazıları cidden aşırı gereksiz. Komik olma adı altında saçma sapan mide bulandırıcı başlık açanlar siteden soğutuyor insanı. Bi de bu radyolardaki programları falan s…tme var diyerek mesaj yağmurlarına falan tutuyolar. Ordaki dj’i sinirlendirince çok mu komik oluyor yani. Onların dışında dediğim gibi iyi mizah yapanları da var. swf’ler, caps’ler falan çok iyi.

2-3 sene önce iyiydi. yazarlığım var. Bebekler bastı. Yaş olarak değil, zeka olarak. ccc İnci Hack Team ccc yazan bile gördüm. İnternetteki esprilerin %99’u onlar sayesinde yayılıyor. İnternet Komedisinin nabzını tutuyor. Çok iyi örgütleniyorlar. 5. nesilden sonraki kısım inci ruhunu yanlış anlayarak çok ağır küfretmeye başladı. İncide o kadar ağır küfür edilmezdi. Edilse bile ciddi olmayan küfür, samimiyet anlamındaki küfürlerdi onlar.

1. nesil sondur. Ondan sonra çok bozdu. Resmen yıllar oldu sözlüğe girmeyeli. Zaman nası geçerdi bilmezdim gerçekten çok iyi ortam vardı. Şimdi ortalık V maskesi takan 14 yaşındaki veletlerden geçinmiyor,rezillik.