Ip Man

[b]Sakin ve dövüş okulları ile ünlü olan Foshan şehri Japonya tarafından işgal edilmesinden sonra zorlu bir hayat mücadelesine girer. Normal bir hayat sürerken bu işgalin ardından açlık, yoksul duruma düşen Yip Man ustanın biyografisini ele almaktadır film.

Yip Man, Wing-Chun dövüş sanatı ustasıdır. Ayrıca kendisi Bruce Lee’nin hocasıdır.

Çin filmi, dövüş filmi diyerek önyargılı davranmayın, izleyiniz. Pişman olmazsınız kesinlikle.[/b]

Olur tabi, neden olmasın. Teşekkürler.

gerçekten mükemmel bi üçleme, 3.sünü ilk ikisine göre pek sevmesemde gerçekten en iyi dövüş filmlerinden, ustanın ustasıdır yani o derece, ayrıca gerçekleri konu almasıda ayrı bi güzellik, herkese tavsiye ederim süperdir

İlk 2 filmi izledim mutlaka izleyin derim çok güzeldi. 3. filmi bilmiyorum yeni öğrendim hemen izlemeliyim.

Hepsini izlemiştim, adamın çook iyi dövüştüğünden başka pek bir şey hatırlamıyorum :slight_smile:

Bu film süper ya Bruce Lee nin hocası Ip Man’i izlemek güzeldi. Boş beleş bir konusu da yoktu gayet iyiydi konusu da.

Dövüş, daha fazla kişiyle dövüş ve daha da fazla kişiyle dövüş :slight_smile:

Karatecilere daldığı yeri demek istiyosun sanırım :slight_smile:

Severek izlediğim Çin filmlerinden biri . Yaşanmış bir hikaye olması da ayrıca güzel yapmış filmi . Hele o filmin sonunda Bruce lee nin burun hareketini yapması çok iyidi :slight_smile:

-kaç kişi ?

• hepsi…

harika filmdir özellikle ilki … 3 e doğru giderken biraz ilk filmden dolayı beklentiyi karşılamıyor ama ilk film harika… heleki o seri yumruklarına hastayım :slight_smile:

Sevdiğim bir seri ama 3. filmi izlemedim hala :stuck_out_tongue:
Dövüş sanatları içinde en çok aikidoyu severim ama bu filmi izleyince görüyoruz ki wing chun kadar etkili bir dövüş sanatı yok bence.