İphone yardım

Arkadaşlar youtubedan şarkı indirebilceğim bir program var mı ?
Lite olmasın lütfen

jailbreak yap kurtul bence ios8 e güncellemediysen.

Iki sene önce bununla ayni isimde ayni logoda bir uygulama kullanıyordum gayet başarılıydı a kaldırılmış sanırım app storedan ama bu da işini görür.

Mx Tube diye programı bi kerelik kullanmıştım. App store’da 2 TL miydi neydi…

Öyle bi program bilmiyorum ama “bilgisayarına” Freemake Video Downloader programını indir, o programla istediği müzikleri bilgisayarına indirebilirsin. Bilgisayardan da iTunes’a yolla ve eş zamanla. Olur öyle.

ios8 için bi oda boş bellek ayırın

Betadır çok sorun çıkarır deyu yüklemedim.
Ne durumda nasıl? Görüntüler filan?

Ay 1 gb yazılım için 5 gb boş yer istedi bok telefon. Batman’i silmek zorunda kaldım :((

@unco @“Tomyris” @“Dolorous Edd” ios 8 yüklerseniz bilgileri paylaşsanız iyi olur :d

@Sinister vallahi yüklemeyi düşünmüyorum korkuyorum açıkçası :smiley:

ios kullnmıyorumki :o

ama yüklersem paylaşırım

batmanimi…sildin… :((((((((

Bende bekliyorum hani şuan sadece şarj biraz problem onun dışında çok iyiyken kastırmayalım :dd 5s’i kasmaz diyorlar ama…
yine de 8.1’e kadar bekleceyeceğim sanırım. 8.1 erken gelecek deniyor…

@Sinister @Tomyris

hafıza sorununuz varsa: http://www.techno-labs.com/ios-8i-yuklemenin-kolay-yolu/

gelecek yenilikler: http://webrazzi.com/2014/06/02/apple-ios8/

@unco hafıza sorunu yok bende. Performans düşüklüğü olur mu acaba diye beklicez artık…

8.0 şuan memnunum açıkcası bazı uygulamalarda güncelleme yapmadan önce sorun yaşıyordum ama şuan sorun filan kalmadı. hafıza problemim olmadığı için şikayet edebileceğim bir şey yok.

@unco hacı oyun 1 küsur gb mecburen sildim ama affetmem yükledim gene ;))

iOS8’i yüklemeden önce internette bir kaç şey okudum, 4S için bekleyin 5 ve 5S için sıkıntı yok yazıyordu. Ben 5 kullanıyorum ve şuana kadar bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

ohh iyi tamam AAM BATHMOOON

Ben telefonu 3 kere yere düşürdüm - (biri kesinlikle benim suçum değildi)
Bazen çok anlık da olsa tutukluk yapıyor deli ediyor beni. O yüzden ben de bekleyeceğim biraz, belki hiç yüklemem. Bakalım. :confused:

Forumun zenqinleri belli oldu :’(