İşgalciler kim?

Arkadaşlar bu işgalciler olarak bilinen haneler hangileri,ayrıntılı değilde sadece örnek;Stark diye yazarsanız sevinirim.Çünkü kitabın henüz başındayım

İşgalciler, Baratheonlar oluyor.
Nereyi okuyorsun şu an ?

Onlara işgalciler diyen bir daneyeers var. Robert kan hakkıyla tahtı aldığı için işgalci sayılmaz hani. Fakat illa dioyrsan baratheon hanesi diyebilirim

Henüz 70-80 sayfa falan okudum.İlk kitabın.

Spoiler yememeye dikkat et, tadından yenmez o zaman ;D

Aynen zaten o yüzden sadece isim verin demiştim :slight_smile:

Bir de şunu soracağım.İmza nereden ekliyoruz yardımcı olursanız sevinirim…

SAna bir tavsiye ilk kitabı bitirmeden siteye girme. ARtık ilk kitabı spoilerden sayan yok direk veriyorlar içindekileri.

Robert Baratheon işgalci ve onun yanında ona destek verenler Stark , Arryn ve Tully hanedanları.
Diziyi izlememişsen hane-karakter konularına girmemeye dikkat et.1 ve 2.sezonu kapsayan bilgiler spoiler içinde değil çünkü.Off-topic bölümlerinde gezin.

Edit ; İmza 11 mesajda açılıyor.

Tavsiyeniz için sağolun.Bir de imza nereden ekleniyor yardımcı olursanız sevinirim :slight_smile:

10-11 mesaj sayısını geçince kullanıcı panelinde görürsün

11 mesajdan sonra açılıyormuş galiba imza kısmı sağolun arkadaşlar.

Dostum sen ilk 2 kitabı okmadan sitede çok dolanma. Dizinin 2. sezonuda izlendiği için 2. kitabıda takan yok.

Uyarını dikkate alacağım,sağol :slight_smile:

Targeyan hanedanın üyelerinin Robert’a verdiği lakap. ‘‘İşgalci’’ Robert’ın yandaşları(Eddard Stark,Tywin Lannister,Jon Arryn,Hoster Tully,Stannis Baratheon) ise ‘‘İşgalcinin köpekleri’’ diye anılıyor.

Lannisterlarda mi katılıyor savaşa? Ben bilmiyordum.

Son zamanlara doğru Aerys’e yardım etcem deyip şehre girdikten sonra her yeri yağmalıyorlar ya. :smiley:

Tywin Lannister Şehri yağmalıyordu. Tecavüz, Soygun, cinayet.

Dİyarın Lannisterleri sevmemesinin bir nedeni var heralde demi.

Hee tamam hatırladım onu :smiley:

işgalciler targaryenlerin ta kendisidir :smiley: