İşte aşık olmak için en uygun gün

#1

İngiliz The Sun Gazetesi zam istemek, sigarayı bırakmak, diyete başlamak gibi insan hayatını önemli derecede etkileyen kararları vermek için ideal günleri sıraladı…

#2

Bunlar ne yapmış ya…
Cumartesi alkol alma günüdür. İş olmadığı için arkadaşlarla Cumartesi akşam üstü buluşulur, kusana kadar içilir!
Ayıp etmiş “The Sun” gazetesi. :smiley:

#3

Ne kadar boş insan var lan piyasada.

#4

Araştırmacıları kastettiysen haklısın zaten bende muhabbet olsun diye açmıştım konuyu…
Gidipte çarşamba günü bi kıza seni seviyorum diyecek değilim… :smile:

#5

Bu tarz şeylere pek inanmam veya takmadığımdan dolayıdır. :smiley:

Aşk istiyorsanız ABD’de şöyle bir parti var :smiley: ;

Tişört 3 gün saklanıyor

Aşk iksiri olarak da bilinen “feromon” salgısı, ABD’de son dönemde hızla trend olan çöpçatanlık partilerinin anafikri oldu. Ülkede hızla yayılan bu partilerde, davetlilerin tek yapması gereken üç gece boyunca uyurken giydikleri tişörtleri yanlarında getirmek. Gece uyurken giyilen tişörtler, gündüz hava almayan bir torba içinde tutularak daha sonra parti gününe kadar buzdolabında saklanıyor. Bu kural, kişiye ait kokunun tişörte sinmesi için uygulanıyor.

KOKLAYIP TANIŞIYORLAR

Parti girişinde her bir tişört sahibinin poşeti numaralandırılıyor. Gece ilerledikçe davetliler, poşetlerin sergilendiği tezgahlara giderek kokusunu beğendikleri tişörtün dev ekrana yansıtılmasını sağlıyor. Ekranda yalnızca poşet numarası çıkan tişört sahibi, kokusunu beğenen sevgili adayıyla tanışıyor. Konsepti geliştiren Judith Prays, şimdiye dek yapılan feromon partilerinde bir düzineye yakın çiftin tanıştığını ve bir çiftin ilişkiye başladığını söylüyor.

Kaynak

#6

Hormonu biliyordum ama partiyi bilmiyordum. İnsanlar neyle uğraşacaklarını şaşırdılar yeminle ya Allah akıl fikir versin .d.d

#7

Millet aksiyon arıyor :slight_smile:

#8

kaç defa yapmışlar bilmiyorum bir düzine çift ve onlardan da bir çift ilişkiye başlamış demekki işe yaramamış

#9

Feromon hormonunun gerçekliği su götürmez birşey.
Ten uyumu hadisesi de buradan geliyor zaten. Acayip, bilim adaları çözüyor. :smiley:

#10

Bence gayetinde psikolojik bir olay. Bu yazıyı orada okuyan her insan , bunun böyle olduğuna inanıyor ve psikolojiside öyle algılıyor. Psikolojikman o gün aşık olduklarını ve sigarayı bırakacakklarını sanıyorlar , aslında bunu her gün yapabilme yeteneğine sahipken. İnsanlar psikoloji ile kendilerini öldürebiliyor bile ; yine de amaçlara ulaşılabiliyordur bunun için pekte kötü bir şey sayılmaz :slight_smile:

#11

İlginç :)) sigarayı bırakmam lazım ama bu işler güne değil insanın nefsine bağlı:D

#12

katil olmak için güzel bi gün