İyi Kötü Listeniz?

Joffrey: Amaçlı kötü
Gregor Clegane: Amaçsız kötü
Tywin Lannister: Amaçlı ve çıkarlı anti kötü
Jaime Lannister: Anti kahraman
Cersei Lannister: Salt kötü
Aurane Waters: Bir garip piç
Jon Snow: Şanslı piç
Stannis Baratheon: Anti kahraman
Renly Baratheon: İyi
Loras Tyrell: İyi
Robb Stark: Amaçlı salak, fakat iyi
Catelyn Tully: Amaçlı salak
Bran: Amaçlı iyi
Rickon: Bebe
Daenerys: İyi
Tyrion: İyi/Anti kahraman
Kevan: İyi
Tommen: Salt iyi
Myrcella: Salt iyi
Roose Bolton: Amaçlı kötü
Ramsey Bolton: Amaçlı kötü
Jorah Mormont: Anti kötü veya anti kahraman (bu size kalmış, çünkü bu karakter ikisinin arasında gidip gelmeyi başarabilen ender karakterlerden)
Sandor Clegane: Anti kahraman
Oberyn Martell: İyi
Garlan Tyrell: Çok iyi
Robert Baratheon: Anti kahraman
Mance Rayder: Anti kötü veya anti kahraman (Jorah’ın durumuna sahip)
Lord Varys: İyi
Maester Pycelle: Pislik, ibnenin teki!
Petyr Baelish: Amaçlı kötü

Tanımlar;

Anti kötü: İyi özellikleri olan kötü karakter
Anti kahraman: Kötü özellikleri olan iyi karakter
Amaçlı kötü: Bir amaca sahip kötü
Amaçsız/salt kötü: Bir amaca sahip olmayan aşağılık kötü

Amaçlı kötüler her an favorim olabilir, amaca inancı ve isteği benim favorim yapar onları.

1. Eddard “Ned” Stark 2. Davos Seaworth 3. Brienne of Tarth 4. Jon Snow 5. Daenerys Targaryen 6. Bran Stark 7. Robb Stark 8. Quentyn Martell 9. Arya Stark 10. Barristan Selmy 11. Aemon Targaryen 12. Jon Connington 13. Jorah Mormont 14. Jojen Reed 15. Podrick Payne 16. Edmure Tully 17. Osha 18. Arianne Martell 19. Areo Hotah 20. Samwell Tarly 21. Brynden “Blackfish” Tully 22. Syrio Forel 23. Jaime Lannister 24. Catelyn Stark 25. Loras Tyrell 26. Val27. Rickon Stark 28. Jeor Mormont 29. Kevan Lannister 30. Varys 31. Sansa Stark 32. Beric Dondarrion 33. Thoros of Myr 34. Mance Rayder 35. Sandor “The Hound” Clegane 36. Khal Drogo 37. Doran Martell by 38. Aeron “The Damphair” Greyjoy 39. Margaery Tyrell 40. Asha Greyjoy 41. Tyrion Lannister 42. Bronn 43. Renly Baratheon 44. Victarion Greyjoy 45. Robert Baratheon 46. Stannis Baratheon 47. Balon Greyjoy 48. Grand Maester Pycelle 49. Magister Illyrio Mopatis 50. Alliser Thorne 51. Theon Greyjoy 52. Oberyn “The Red Viper” Martell 53. Melisandre 54. Jaqen H’ghar 55. Hizdahr zo Loraq 56. Osmund Kettleblack 57. Ilyn Payne 58. “Brown” Ben Plumm 59. Shae 60. Daario Naharis 61. Lysa Arryn 62. Craster 63. Viserys Targaryen 64. Tywin Lannister 65. Janos Slynt 66. Xaro Xhoan Daxos 67. Vargo Hoat 68. Gerold “Darkstar” Dayne by 69. Amory Lorch 70. Rorge 71. Biter 72. Gregor “The Mountain” Clegane 73. Petyr “Littlefinger” Baelish 74. Walder Frey 75. Roose Bolton 76. Reznak 77. Cersei Baratheon 78. Qyburn 79. Euron Greyjoy 80. Ramsay ” Bolton 81. Joffrey Baratheon

Not ; Fan sitesinden alıntıdır.

en dipte Joffrey, solunda Ramsay üstünde Dağ =))))))))))))))

Ygritte:İyi
Arya:İyi
Sansa:Kötü
Tyrion:İyi
Jaime:İyi
Robert Baratheon:Kötü
Cat:Kötü
Robb:İyi
Osha:İyi
Yara Greyjoy:Kötü
Theon Greyjoy:Kötü
B.Tarth:Kötü
Samwell:İyi
Stannis:Kötü
Davos:Kötü
Renly:İyi
Loras Tyrell:İyi
Tazı:İyi
I.Payne:Kötü
P.Payne:İyi
Gregor C.:İyi
Shae:Kötü

Hocam Sansa’ya salak gibi hitaplar yakışmıyor sana.Şansız de hain babası’nın suçlarını çekiyor,bahtsız de ama o olmaz.

70,71 ve 76. kişiler kim acep?

70=Rorge 71=ısırgan 76=zannediyorum then magnarı styr

70 ve 71 Yoren’in tutsağı olan Jaqen’in yanında ki kişiler.76’da Xaro Daxos’a yardın eden büyücü olabilir.

Resim için teşekkür ederim

Yorumlar ise:Tyrion neutral olmamış Jaime iyi olmamış Jaqen neredeyse kötü olmamış Lysa ve Visersyis Targeryanın bi kötlüğünü göremedik belki görebilirz ayrıca Shae ye herkes kötü diyor daha kılıçların fırtınası bitmedi napcak merak ediyorum

Shae kesinlikle kötüdür dostum adamlar haklı tyrion’ın aleyhinde şahit oluyo beni kirletti diyor,bana dev aslanım de dedirttirip kaval çaldırıyor felan joffrey cinayetinden sonra tywin lannister’la birlikte olmaya başlıyor

Stannis kardeşini öldürdü fakat hain olan Renly’di Stannis degil fark burada sevmeyebilirsin fakat farkı anlamalısın.Ben Boltonları severim onların yaptığıda hainlik fakat Boltonları seviyorum.Daenerys’ı bende sevmiyorum olaylara çok düz açıdan bakıyor işgalci hain pislikler yok ateş ve kanla benim olanı alacağım nereye alıyosun ergen kız

Viserys’i hangi davar Chaotic Evil yaptı acaba merak ediyorum. Bu adam kötü olsa bile lawful olmalıydı. Janos Slynt’i bile lawful evil yapmışlar, Viserys’i sapkın olarak göstermişler heralde bu listeyi yapan herif tam anlamıyla davar olmalı.

robb:iyi ama aptal
ned:iyi ama aptal
tyrion:iyi ama çaktırmıyor
cersei:pure evil
jaime:%50 iyi % 50 kötü
arya:iyi ama çevresi kötü
sansa:aptal
gregor clegane:pure evil
sandor clegane:aslen iyi ama çevreye uyum sağlayıp kötü olmuş
catelyn:zeki değil ama iyi
dany:%50 iyi %50 kötü
tywin lannister:kötü
bran:iyi
robert:karakter olarak kötü fakat kral olarak fena değil (cersei’den daha iyi bir hükümdar olduğu aşikar)
jon:iyi
stannis:huysuz
davos:sadık
renly:fena değil

bana göre bu hikayenin en psikopat karakteri ise ramsay bolton’dur

Kız kardeşine kötü davranmaya idam cezası veren ülkeler var ne diyosun sen.

aynen viserys olmasa belki dan hayat kadını olacaktı

Georce rr martin:Çocukken psikolojik sorunlardan dolayı kişilik bölünmesi yaşayıp bunlar için günlük yazan,sonra iyileşip bunu kitap olarak basan bir adam.

eddard:süperrrr!!hu harika !! :smiley:
robb:iyi
brandon:iyi
arya:iyi
sansa:iyi
catelyn:karasızım
tywin:kötü
tyrion:iyi
jaime:kararsızım :stuck_out_tongue:
cersie:kötü
joffrey:kötü
robert:iyi
stannis:iyi
renly:kötü
brynden:iyi
jon arryn : iyi
jon snow:iyi
oberyn martel :süperr
elia:iyi
barristan : iyi
arthur dayne:iyi
meryn trant:kötü
varys:iyi
serçeparmak:kötü
üstat pycelle:kötü
üstat luwin:iyi
osha:kötü
theon:kötü
balon:kötü
victarion:kötü
euron:kötü
daenarys:kötü
aerys:kötü
viserys:kötü
rhaegar:iyi
khal drogo:iyi
george r r martin : kararsızım

iyi kötüden ziyade, robb direkt: gerizekalı

Direkt gerizekalı demek yanlış olur bence ama (Benjen Stark’ı anıyoruz) gerizekalı

Viserys kötü değil, sadece hırslarının kurbanı oldu.Doğru bildiği şeyi savundu sevdiceğim :frowning: