Jaime bu serinin en baba karakteridir

7-sezon

Çok merak ediyorum acaba bunların böyle her gece toplaşıp Jaime’yi övdükleri bir platform var mı ? Jaime için anket konusuna “kudurun” gönderisini atan arkadaşla aynı kafa galiba. Jaime’den soğutucaksınız beni. Arkadaşlar Jaime böyle savunulmaz. Jaime’yi temize çıkarabilmek için kullanabileceğiniz onca neden varken niye böyle gönderiler ? Kolay yol varken neden zor yol ? Seviyeli bi tartışma varken neden seviyesizlik ?

Uff çok güzel yazdım

Arkadaş yeminle bu Jaime hayranlarının kafaları zerre basmıyor. Adam gayet net birşey sormuş size cersie yi niye öldürmüyo diye cevaba bak. Cevabınız yok dalgaya vuruyorsunuz kafanız basmadığı için.

Benim merak ettiğim birşey var. Jaime meraklısı arkadaşlar annelerini erkek kardeşleriyle veya babalarını kız kardeşleriyle yakalasalar ne düşünürdü acaba?

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[quote=“xxsalcaxx, post:844, topic:9044”]
Arkadaş yeminle bu Jaime hayranlarının kafaları zerre basmıyor. Adam gayet net birşey sormuş size cersie yi niye öldürmüyo diye cevaba bak. Cevabınız yok dalgaya vuruyorsunuz kafanız basmadığı için.

Benim merak ettiğim birşey var. Jaime meraklısı arkadaşlar annelerini erkek kardeşleriyle veya babalarını kız kardeşleriyle yakalasalar ne düşünürdü acaba?

[/quote]Kardeş boş boş konuşup insanın canını sıkmayın.Belki 50 defa yazıldı bunun sebebi.O senin çok “basan” kafanı biraz kullanıp geçmiş sayfaları okusaydın keşke.Ama ben yinede hodor’a anlatırmış gibi anlatacağım fakat eminim ileride senin gibi hodor lar tekrar soracak.

Hodor’lar için kısaca açıklıyorum tekrardan.

İlk gönderide yazdığım gibi bu adamın aşkının bir benzeri yok.Canlı şahit olduğu ilk psikopatlığında kendinden çok değer verdiği birine anında kılıcı saplamasını beklemek diziyi veya kitabı bi tarafınızla takip ettiğine delalet eder maalesef.
Kaldı ki adam deli kralıda ilk gördüğü psikopatlığında öldürmüyor.Gördükleri karşısında dehşete düşüyor .Bardak taşana kadar sabrediyor kendi deyimiyle “içine kapanıyor”.
Bardağıda babasının kellesini istemesiyle ve şehrin yakılma emrini vermesiyle taşırıyor deli kral.

Senin kafan bastı mı şimdi kardeş?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah gerçekte de haklarını bu kadar savunuyorsundur. Hatırlatmak gerekirse bu kurmaca bir karakter yani gerçek değil, olaylar da gerçek değil ve insanların kişisel görüşleri olabilir, tıpkı benim belirttiğim gibi Cersei olayındaki gibi bu kişisel görüşümdür bunu böyle diretip dayatmaya çalışman, helede kurmaca bir durumda acccayip komik :smiley:

Bol şans. :DD

Şu başlığı salın artık allah muhammed jesus aşkına şu başlığı bi bitirin. SUSMUYORSUNUZ DURMADAN BU BAŞLIKTA KONUŞUYORSUNUZ BEN TÜKENDİM, BİTTİM. PARÇA PARÇA ÖLDÜM, BİR GÜN ŞURAM ÖLDÜ BİR GÜN BURAM ÖLDÜ. Adam ortada bir karakter yav biri iyi yönünü söylüyor biri kötü yönüyle ortamı nötrlüyor. Birader adamın itliği de var yiğitliği de var deli misiniz??? Sayfalarca ne konuştunuz bu kadar. Bu konuya abone olan parmaklarım kırılsın, çıkıyorum abonelikten. Kaos severim bilen bilir ama bu başlık bitti, iliğine kemiğine kadar sömürdünüz. Başa sardı her şey ekrana kustum yeter be.

Bu arada jaime asla en baba karakter olamaz, en baba karakter JON SNOW’dur. Bu yorumun üstüne yorum yapan uyuz olur da tırnaksız kalır inş. Hadi eyv.

Cersei septi yaktı, şehri değil aradaki fark bu. Bir şekilde inancın adamlarından kurtulmaları gerekiyordu ve bunu ordu kullanarak yapamayacaklarını düşünüyorlardı. Orada Cersei’nin amacı düşmanlarını yakmaktı, masum insanları değil. Evet arada masum insanlardan da ölenler oldu fakat Jaime bu kadarını hoşgörmüştür diye düşünüyorum ki bir insanın sevdiği kişinin yanlışlarını hoşgörmesi gayet normal bir davranıştır. Bunun nesi ikiyüzlülük anlayamadım. Diyorsunuz ki adam hayatı boyunca sevdiği kadını yanlışını fark edince öldürsün. Biraz abartı sanki?

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[quote=“İlluminati, post:846, topic:9044”]

İnşallah gerçekte de haklarını bu kadar savunuyorsundur. Hatırlatmak gerekirse bu kurmaca bir karakter yani gerçek değil, olaylar da gerçek değil ve insanların kişisel görüşleri olabilir, tıpkı benim belirttiğim gibi Cersei olayındaki gibi bu kişisel görüşümdür bunu böyle diretip dayatmaya çalışman, helede kurmaca bir durumda acccayip komik :smiley:

Bol şans. :DD
[/quote]Kardeş ben gerçektede böylemiyim bilmiyorum ama umarım sen gerçekte böyle değildirsin.

[quote=“wakashimazu, post:845, topic:9044”]

[quote=“xxsalcaxx, post:844, topic:9044”]

[/quote]Kardeş boş boş konuşup insanın canını sıkmayın.Belki 50 defa yazıldı bunun sebebi.O senin çok “basan” kafanı biraz kullanıp geçmiş sayfaları okusaydın keşke.Ama ben yinede hodor’a anlatırmış gibi anlatacağım fakat eminim ileride senin gibi hodor lar tekrar soracak.

Hodor’lar için kısaca açıklıyorum tekrardan.

İlk gönderide yazdığım gibi bu adamın aşkının bir benzeri yok.Canlı şahit olduğu ilk psikopatlığında kendinden çok değer verdiği birine anında kılıcı saplamasını beklemek diziyi veya kitabı bi tarafınızla takip ettiğine delalet eder maalesef.
Kaldı ki adam deli kralıda ilk gördüğü psikopatlığında öldürmüyor.Gördükleri karşısında dehşete düşüyor .Bardak taşana kadar sabrediyor kendi deyimiyle “içine kapanıyor”.
Bardağıda babasının kellesini istemesiyle ve şehrin yakılma emrini vermesiyle taşırıyor deli kral.

Senin kafan bastı mı şimdi kardeş?

[/quote]Ben ne diyorum sen ne diyorsun kafanın ne kadar bastığu belli tek söylediğin şey aşkmış. Süper zeki arkadaşım sana birşey soruyorum annen gece odana gelse sana sulansa ne düşünürsün büyüksün mü dersin. Ya da annen kardeşiyle olan ilişkisini gördü diye ( birbirlerine çok aşıklar ) komşunun çocuğunu camdan aşağı fırlatsa ne dersin. Seni korumak için yaptığını mı söylersin.

Hala ikna olmadım ne olacak? Bu beni gerizekalı, aptal, kafası basmayan beyinsiz biri mi yapar?
Elbette hayır. Vazgeçmeniz gereken nokta şu; ortaya attığınız düşünceye birileri katılmıyor diye sallayıp hakaret edemezsiniz.

Nymeria-Frv, seni tenzih ediyorum sen hakaret etmedin ama mesajına binaen yazmış bulundum. Ayrıca tekrar ediyorum bu sadece bir kurgu jaime en baba en t**aklı karakter olsa da bir şey kazanmayacaksınız, zavallı/adi bir karakter olsa da kaybetmeyeceksiniz.

O yüzden insanlar sizinle aynı görüşü paylaşmıyor diye saçma sapan, gereksiz boş tepkiler vermeyi bırakıp biraz saygı duymayı öğrenin.

EVet, tekrar ediyorum;

Jaime serinin en iki yüzlü karakteridir.
Hadi? :DDd

Ne yapacanız?
??? :DDd

[quote=“Nymeria-Frv, post:848, topic:9044”]
Cersei septi yaktı, şehri değil aradaki fark bu. Bir şekilde inancın adamlarından kurtulmaları gerekiyordu ve bunu ordu kullanarak yapamayacaklarını düşünüyorlardı. Orada Cersei’nin amacı düşmanlarını yakmaktı, masum insanları değil. Evet arada masum insanlardan da ölenler oldu fakat Jaime bu kadarını hoşgörmüştür diye düşünüyorum ki bir insanın sevdiği kişinin yanlışlarını hoşgörmesi gayet normal bir davranıştır. Bunun nesi ikiyüzlülük anlayamadım. Diyorsunuz ki adam hayatı boyunca sevdiği kadını yanlışını fark edince öldürsün. Biraz abartı sanki?

[/quote]Septte inanç mensuplarından çok masum insan vardı. İnancı ilk başta kendi çıkarları için kullanmak isteyen ve kontrol edemeyen yeteneksiz cersie idi. Şehri düşünen jaime bunu yapan sevglisinin daha büyük bir tehditte şehri hatta tüm westerosu yakacağını tahmin edemiyor mu? Pardon 5 kralın savaşını ensest piçlerini meydana getirerek tüm westerosu yakmıştı. Ayrıca şu sapkınlığa aşk diyip durmayın. Kşmse sevgilisinin başkasının koynuna girmesine izin vermez. Ensestliği kabul ettiğiniz için kızkardeşi olduğunu artık dile bile getirmiyorum.

[quote=“İlluminati, post:851, topic:9044”]

Hala ikna olmadım ne olacak? Bu beni gerizekalı, aptal, kafası basmayan beyinsiz biri mi yapar?
Elbette hayır. Vazgeçmeniz gereken nokta şu; ortaya attığınız düşünceye birileri katılmıyor diye sallayıp hakaret edemezsiniz.

Nymeria-Frv, seni tenzih ediyorum sen hakaret etmedin ama mesajına binaen yazmış bulundum. Ayrıca tekrar ediyorum bu sadece bir kurgu jaime en baba en t**aklı karakter olsa da bir şey kazanmayacaksınız, zavallı/adi bir karakter olsa da kaybetmeyeceksiniz.

O yüzden insanlar sizinle aynı görüşü paylaşmıyor diye saçma sapan, gereksiz boş tepkiler vermeyi bırakıp biraz saygı duymayı öğrenin.

EVet, tekrar ediyorum;

Jaime serinin en iki yüzlü karakteridir.
Hadi? :DDd

Ne yapacanız?
??? :DDd
[/quote]Ahahahahahhahaahah
Arkadaşım tamam ikna olma. Senin ikna olmamak için kendince haklı sebeplerin var. Bu senin düşüncen. Saygı duyuyorum. Sen de ben de kendi düşüncelerimizi paylaşıyoruz çünkü forum dediğin olay budur. Ama yorumuma cevap olarak ikna olmadım hadi napacaksınız zaaaxd tarzında şeyler yazmak nedir :smiley: güldürdün :smiley:

Siz tavırlarınızı görmüyorsunuz galiba sevgili Nymeria-Frv ? Biraz ufkunuzu açmak için sayfaları dolaşın sonra konuşalım.

O lafım sadece sana da değil bunu saçma bir fanatikliğe dönüştüren tüm arkadaşlara bu arada.

Kendinize gelin yav

Hadi vur hadi. Nolcak ? He korktun mu noldu ? Yemedimi ? Hadi hadi ya hadi Allah aşkına napican anlatsana biraz . [emoji1] [emoji1]

Şu yorumları da gördüm ya artık ölsemde gam yemem.

Dahasını yapabilrim zorlamayın yav gelin sarılalım artık

(?)Tam eli varken kendini beğenmiş bir tipti.

Fakat yarım el olunca adam olmaya başladı. Adam olurken çocukları öldü baba olamadı. Üzücüdür ki maalesef serinin en baba karakteri değildir. Olsa olsa serinin en yarım baba karakteri olur. Çünkü evlatlarını yarım el ile sevebilmiştir.

Ayy canım konu açılmış. Bu konu evim gibi oldu artık. 110 küsür yorumum buradaydı. Salça da gelsin ve döngü devam etsin.

Jaime sezon finalinde Cersei’yi bırakmasıyla gözümden düşmüştür. The stupidest Lannister cidden.

Cersei’e olan bağlılığı @xxsalcaxx’in b

Sezon finalinde Cersei’yi bırakmasıyla tekrar gözüme girmiştir.

Cersei’i bırakmasıyla değil de, bırakma nedeniyle gözümden düşmüştür. Senaristler sağ olsun, yeni katledilesi karakterlerini buldular!

Bu konu ‘‘Hayır serinin en baba karakteri Walder Frey’dir’’ mizahıyla birlikte zirvede sonlanarak kapanmalıydı