Jaime Tyroin'i seviyor mu?

Cersienin Tyroinden nefret ettiğini hepimiz biliyoruz ama Jaimenin Tyroine nasıl bir tavrı var çözemedim Cat Tyroini Kaçırdığında “babasına Kardeşim ellerinde demişti” istenmeyen Evlat Tyroini seven biri var mı yoksa.

Evet Tyrion’u doğrı dürüst seven biri varsa oda Jaime’dir

Jaime kardeşini çok sever. Hatta, 3.kitapta Tyrion’u hapisten çıkaran da Jaime’dir. Daha sonra Jaime birkaç itiraf yapınca Tyrion abisine atar yapıp gitmiştir, şahsen çok üzüldüm o sırada Jaime’ye. Ayrıca Oberyn ve Elia Casterly Kayası’na geldiklerinde Cersei bebek Tyrion’a işkence yaparken yine Jaime onu durdurmuştur. Ve Tyrion Catelyn tarafından kaçırıldığı zaman tereddüt etmeden Kral Robert’ın en iyi arkadaşı Lord Eddard’a saldırmıştır.

Aileden Tyrion ile anlaşabilen tek kişi Jaime.ve kardeşini çok seviyor…

Kevan’da sever Tyrion’u… Jaime’de seviyor ama, güzel bir ilişkileri var.

Eski eşi ile ilgili yaptıkları pek iyi değil ama seviyor gibi görünüyor.

Bence kesinlikle seviyor.Sürekli onu düşnüyor ve kötülüğünü düşündüğünü görmedim.Ayrıca ilk eşiyle ilgili yaptıklarını onun için yaptığını düşünüyorum.Yani onu aşşağılamak için falan yapmamıştır.

Bence kesinlikle Tyrion’ı seviyor.
(3.kitaptan sonra ben bile Jaime’yi sevmeye başladım.)

Jaime banada hep ilgi çekici geldi ama bence en kötü karaktr dizide Brann’i nasıl attı aşağı

Seviyor.Ayrıca Tyrion Tyroin değil dostum.

benim ağız ve el öyle alışmış yapcak birşey yok :slight_smile:

Adam Eddard Stark’a saldırdı Tyrion için.

Annesinin Ölümünü yüzüne vurmayan tek kişi belkide

3.ü kitaba kadar okudum lannister lardan sadece babası ve ablası sevmiyor gibi geldi.amcaları da seviyor.ve lannister ların yeni nesil sevmiyor :smiley: o da korktuklarından dolayı olabilir.cercei’nin sevmemesinin sebeplerinden biri de kehanet olabilir

Cersei annesi ölümü yüzünden sevmiyor. Babası da aynı şekilde.

bence cercei de kehanetten dolayı da var.biran önce ortadan kaldırmaya da bakıyor

AegonTyrion’u neden hapisten kurtardı o zaman ?

Seviyor, arkadaşlar nedenleriyle birlikte açıklamış zaten.

Kralların çarpışmasında Tyrion Blackwater savaşında Sör Mandon tarafından saldırıya uğradığında Podrick onu kurtarırken : Jaime ? diye düşündü , başka kim onu korurdu ? diye bır kısım vardı ikiside birbirini seviyor bence.

Hoppala benim gözler hile yapmış tywin diye gördüm jamie’miş :slight_smile:

Bu kez cevap toptan değişti bunun tersini gören oldu mu?

Spoiler kullan kanka :slight_smile: