Jeyne westerling hamile olayı

Hamile olması bile bir teori sen bir de acaba Robb’tan mı diyorsun :smile: yani hamileyse Robb’tan olduğu kesin. Gerçi Westerlingleri tahtta tutmak için başka birinden de çocuğu yapıp bu Robb’un varisi diye yalan söyleyebilir. Bunun annesi biraz entrikacılara benziyordu.

Olaya bir son vereyim, az önce bir video gördüm; 24 dk.lık GRRM’in söyleşisi, bir forumda yayınlanmış, izleyenlerden biri bir bilgiyi aktarmış; bu kız hamile değilmiş arkadaşlar, heveslenmeyelim artık, kuram kasmayalım. :smiley: 2016’da söylemiş, bizim haberimiz yok. :stuck_out_tongue:

1. Kitabın prolog POV’u bı kız olmayacak mıydı? Neden bu prolog’u versin ki yazar bize böyle önemli bir olay olmayacaksa?

Olacak, prolog o olmayacak. Sanırım Westerling tarafını göreceğiz.

Hikayeye ne katkısı olabilir ki Westerlinglerin şu an?

Onu da yazara sormak gerek. :smiley: İşin içine katıp malum kaleyi onlara verdiklerine göre… bir şey olacaktır.

Açılış kısımları genelde kitapların sonunda ya da sonlarına doğru olan bir olay ile doğrudan bağlantı içerir, hikayeye böyle çok devasa katkıları olan kısımlar değildir, yine de ucundan tutar.

Hmmm bu Edmure bebesi, bunlarla mı yola çıkmıştı? Sonuçta hepsi Batı topraklara gidiyor, belki bununla ilgili bir şeydir.

Şimdi düşündüm de bunlar basbaya Lannisterlar tarafından ödüllendiriliyor. Leydim bunlar da Lannistercı çıktı diye bunlara saldırmasın. Hepsini teker teker asar belki biz de Leydi Stoneheart’ı unutmamış oluruz. O canlandığına göre büyük bir rolü olmalı ama hala anlamadım.

Freylere dadanacak bence o.