Joe Dempsie(Gendry) İle 3.Sezon Hakkında

oyuncular

Yakın zamanda 1883 Magazine ile söyleşi yapan Joe Dempsie(Gendry), oyunculuk kariyerinden, LA hakkında ne düşündüğünden ve tabii ki de Game Of Thrones hakkında konuşmaktan çekinmedi. Gendry karakterini canlandıran aktör, sadece bir cevapta 3. sezon ile ilgili bizlere ipuçları verdi.

“Peki, 3. sezon için heyecanlı mısın?”

“Evet, Temmuz’da çekimlere başlıyoruz. Senaryoları dikkatlice koruma altına alıyorlar, bu yüzden akıllarında ne var bilmiyorum. Fakat 2. sezonun sonuna doğru yapımcının bana söylediği şey beni cesaretlendirmekte. Karakterim 3. kitapta çok bulunmasa da benim için 3. sezonda yeni hikâyeler yaratacaklarına söz verdiler. Bu yüzden umut ediyorum ki ilginç şeyler yapacağım.”

Gendry Robert’in oğlu olduğunu öğrenecek ve Cesur Dostlar’ı toplayıp Demir Taht’ı işgal edecek bence.

Kanlı Oyuncuları toplayacaksa hiç toplamasın daha iyi

Benim Gendry’den beklentim buyuktu.Baratheonlarin boyunegmez,atarli,mert ozelliklerini tasiyor ve Ned bir zamanlar kardesi gibi sevdigi eski Roberti hatirlatiyordu bana.Ama George Martin karaktere cok yer vermedi.Besinci kitapta hic yoktu mesela ama altinci kitapta thoros ve Kardeslikle birlikte donecegini dusunuyorum.

Kanli oyuncularla ittifak kurup tahti almasi ise imkansiz bence. 4.kitap spoiler:kitapta Brienne’e yardim ettiginde gorduk ki o tur adamlarla isi olmaz

Robertin tek p.çi gendry degil ki bir sürü var hepsi toplansa aslında alırlar belki tahtı kalabalık olurlar :smiley:

Şöyle resme bakınca o masum, zavallı ifadeyi görünce “piç” rolüne en iyi giden kişi olduğunu farkettim Joe’nun.

bu hariç galiba tüm robert piçlerini öldürdüler

Irak petrol biter robertte p.ç bitmez :smiley: Çıkar sağdan soldan

3.kitap spoiler:

Robertin sempatik pici Edric Storm Davos tarafindan kurtarilip Essosa yollandi.Bakalim o nereden cikacak.

Belki bu olay üzerine gendry ölür :smiley:

Robertin en sağlam piçi Gendry olmuş:)

Robertin sadece piçleri ve Stannisi kaldı geriye

iyi karakter ama kesinlikle demir tahtta olduğunu gözümde canlandıramıyorum

Ve şuan kral olmaya aday tek ada Stannis.Mesela duygusal davranmak gerekirse Robb olsun isterdim.Ama hakeden ve bu işi layığı ile yapabilecek tek adam şuan Stannisdir.

Robb mu olsun :smiley: Kral olacak adam sözünde durmalı.Gidip gene biriyle evlenir krallıgın içine ederse ne yaparız :smiley:

Robb olmalı demiyorum bende sadece duygusal baktığımda Robb olsun isterdim :).Ama şuan Stannisden başkası uygun değil o tahta.

He şöyle gel :smiley:

heyy Robb’uma laf yok :slight_smile: hata yaptı çocuk evet ama napsın gitti bi çirkine aşık oldu. büyü yaptılar büyü o yapmazdı öyle şeylerr :slight_smile:

Ama Renly i Stannis e tercih ederim adamım :D.O adamın dibiydi.Stannis bir kadının ağzına bakıyor.Sonuçta kral olacak adam farklı hareket etmeli.

Sultan süleyman da hürreme baktı napalım.Erkeksi hormonlar çalıştımı beyne kan gitmez.Sanki rob farklı bir şey yaptı