Joffrey Baratheon (Saf Lannister)

bizim küçük joffrey’i bak hele

’‘batman begins’’

AĞIR SPOİLERDEN DOLAYI KALDIRILDI

ensest ilşkinin zelil ürünü Tyrion tarafından tokat manyagı yapıldı bu zekayla çok uzun yaşamaz

Hoop spoiler :slight_smile:

yorum sadece Joffrey’inin gerizekalılığı belli nede olsa ensestten doğdu zeka sorunları var

kafa göz dalacan buna

Kafasına shit atılması güzeldi kitapta Sansaya filanda bulaşıyordu :smiley:

küçük kuşu aşığı kurtarıyordu hem

O artık spoiler oluyor kardes buton içine al

Kitapta öldüğünü öğrendim henüz okumadım o bölümleri ama 3.kitapta Kırmızı Düğün sırasında ölüyormuş. Martell’lerin yaşlı ninesi sağ olsun onun sayesinde gözleri kapanıyor bu veled-i zina’nın.

Çok büyük spoiler

Bende okurken büyük olduğu için üzüldüm ya bende yedim spoileri bir yandan ayrıca başka bir spoiler daha gördüm de onu yazmak istemiyorum :stuck_out_tongue:

Yaz yaz ben açım yemek lazım spoileri

Tyrion ile Sansa evleniyormuş sanırım ama yanlış olabilir bu emin değilim.

Oha ama bence yanlıştır.Sansa annesi ve Robb’a kavuşamıyor o zaman

Onu bilmiyorum.

Tyrion Sansa’nın Millas Tyrell ile evlendirileceğini duyup hemencecik Sansa ile evlenmek istiyormuş. Sonra ise Cersei’nin Millas ile evlenmesini falan istiyormuş. Joffrey ölürse taht düşecek ya o yüzden sanırım. Ama bunların hiçbirinden emin değilim tabii ki neler olacak bilmiyorum ama yine de %50 doğru gibiler.

Cersei Tyrion’a büyük birşey yapmadığı sürece evlenmek falan birşey yapmaz diye düşünüyorum.Bu arada Kral Muhafızının yaptığı suikastı Cersei mi istemişti ?

hangi suikast?

Tyrionun burnunun kesildiği

ne spoiler varmış bu Joffrey hakkında böyle ya maşallah :smiley: açıyorum sayfayı bi şey okuyamadan kapatıyorum :slight_smile: