Joffrey Baratheon (Saf Lannister)

:] çocuğun hayatı zaten bir karışım spoilerları nasıl olmasın :]

Onu bilmiyorum oralara kadar gelmedim henüz okumaya devam ediyorum :slight_smile:

QoQo ve Jon Snow un spoielrlerinin toplamı
AĞIR SPOİLER 3. KİTAP İÇERİĞİ VAR

Suikast Mandon Moore tarfaından Cerseinin emriyle yapılıyo
Joffrey martel ninesi tarafından değil tyrell ninesi olenna ve petyr tarfından zehirleniyo
tyrion sansayla zorla evlendiriliyo nedeni tyrellerin sansayı willas tyrelle evlendirmek istemesi

Tyrion herzamanki gibi Sansayı koruyor.Seviyorum bu cüceyi.Ve Joffrey’e şaşırdım.Tommen mi kral oluyor ?

Ben niye Martell demişim bilmiyorum. Tyrell ile Martell birbirine benziyor ama napayım.

Margaery ile Tommen evleniyor sanırım hobala hobala.

evet o safımım hiç bişeyden anladığı yok bundan dolayı ona kimse karışmıyo

Off Güzelim Margaery Ağlak Toma gidiyo ha ? Bana vercekler :smiley:

Targaryenlerden daha çok entrika dönüyor buralarda heheyt :smiley:

dizide çocuk 10 yaşnda kadın 20 nin üzernde nası evlenicekler anlamış deilim gül gbi kız el değmemiş gtcek ah ah :))

Olum sarı sana çok pis dalacaklar ilerleyen bölümlerde bekle ve gör :slight_smile:

sarı mı :smiley: umarım ilk savaşlarda ölür, en azından Tommen insana benziyor tabi küçük henüz…

Theonla ikisinin kollarını bacaklarını kesip alt geçitlerde dilendirmek lazım öylesi paklar, hemen ölmesinler kör zindanlarda lağım fareleri yesin bunları :smiley:

ayy çok güldürdün beni yaa :smiley: bence Deanerys’in ejderhalarının kafeslerine koyalım bunları zar zor çıkarttıkları ateşle bi yandan yakıp bi yandan yesinler :smiley: kemiklerini de Starkların kurtlarına veririz hem hayvanlar da doymuş olur böylece :smiley:

Bunlar ejderlerle aynı yerde kalırsa terbiyesi bozulur ejderlerin. Küfür etmeye baslarlar birbirilerinin arkasından iş fln çevirirler ne bileyim yerlere tükürür arkadaslarının ensesine şaplak atarlar ben olsam çocuğumu lanisterlerle grejyoylarla oynatmam arkads o aileler düzgün insanlar değil deanerys nin dikkat etmesi lazım anayım ben 3 ejder anasıyım diye ahkam kesmek kolay

oyun tabi ki de olmaz psikolojileri bozulsun istemem :smiley: bunlar yiyecek yiyecek oyuncak değil :smiley:

=) tabi ki öyleler

valla tüm spoileri okudum belki heyecanı kaçtı ama ben meraklı insanım okumadan yapmam hep böyle spoiler verin :smiley:

Bir kişi spoiler verdiğinde diğer bir kişinin o spoileri açıp açmaması kendi özgür iradesine bağlıdır.

İsteklerini dile getiriş biçimin önemli.Yani genel anlamda, 1-2 gündür takıldığın ve sana aşina olmayan insanlara karşı üslubun önemli.Böyle şeylere dikkat etmek lazım, tartışmacı olmaya gerek yok.

Şuna birisi artık " oğlum bak git " demeli :confused: