Joffrey Baratheon (Saf Lannister)

Robb’sa o eller cepten çıkacak saygı duruşuna geçilecek Jofcuk :slight_smile:

Ne aslan ama :slight_smile: Tip hiç mi değişmez ama ya yine sevimsiz yine sevimsiz.

Küçük ama mimik aynı :smiley: Böyle bir küçümseme bir aşağılama ifadesi :slight_smile: yok yok bunun yüzüne işlemiş onlar çözdüm ben :smiley: :stuck_out_tongue: neyse tamam gözleri güzel gözleri :smiley: :smiley:

Rahmetli iyi insandı be. Hep de doğruları söylerdi :slight_smile:

Roberti diyor Sins

Ed.in zaten öyle bir lafı yoktu diye hatırlıyorum :slight_smile: Ben “derdi rahmetli” cümlesinin devamı olarak getirilen klişe cümlelerden birini getirdim sadece :smiley:

Öyle yazma ben öyle yaza yaza %20 uyarı yedim :]]

Robert’tan nefret etmiyordum ki zaten :slight_smile: Stark’ların düşmanı benim düşmanım Stark’ların dostu benim de dostumdur arkadaş nokta :smiley: Robert’ın özel hayatı tamam biraz değişikti ama özünde iyi insandı. yanlış mıyım ? :slight_smile:

Özünde iyi.Lyanna’dan sonra kendini içkiye vurdu.

Adamın yaşadıkları kolay şeyler değil ki. İçkiye vurdu evet ama o onun özeline girer. Hayatının aşkından olmuş adam katlanması güç demek ki onun için

aynen adam kafayı nereye çevirse sarı bi kafa görüyor

dostum okudum ya olamaz :confused:

Martell değil Tyrell o.Ayrıca Robb Kırmızı Düğün’de öldükten sonra Joffrey’nin düğünü yapılıyor diye hatırlıyorum.

Aynı kitabımı okuduk :smiley:

Aslinda cocuk fazla simartilmadan ve bolluktan boyle oldu .Ne demis atalarimiz nerde bolluk orda b…kluk .Hersey bebenin elinin altinda tabi asarim keserim triplerine gircek

joffrey tam bir baş belası izlerken o geldiğinde hızlı hızlı geçesim geliyor ! :smiley:

Ama zeki mahluk ha dontos u nasil öldürecekti yani benim aklima öyle bisey gelmezdi

Yine sansa kurtardi dontos u ama

Kılıçların fırtınasında stannis bahsediyordu “joffrey çocukken hamile bir kedinin karnını yarıp yavruları babasına gösterdi robert çocuğa öyle sert vurduki öldü zannettim” robert ki tek darbeyle rhegar targaryen’in gögüs kafesini dağıtmış adam çocuğun dengesizliği buradan geliyor diye tahmin ediyorum :smiley:

Neden bilmiyorum ama "öldü zannettim"den sonra bir gülme krizine girdim, Joffrey’nin balatalar o an kopmuş olabilir :slight_smile:

bende çok gülmüştüm heralde bu dayaktan sonra tabi ensestin etkisi ile çocuk olan aklınıda kaybetti bu olay üzerinde cersei robert’ı bir daha vurursan seni uykunda öldürürüm diye tehdit etti galiba :smiley: