Joffrey Baratheon (Saf Lannister)

joffrey şöyle tekme tokat dövülerek ölmedi yaaa en çok ona yanıyorum

Yok ya bence onunla pek alakasi yok oyle olsaydi myrcella’yla tommen de ayni olurdu bence joffrey dogustan oyle babasi duzeltmeye calisiyodu. Ölurken falan nedd’e ben iyi bi adam yapamadim sen yap ona ogret falan diyodu

Şeytana niye kötüsün diye soramazsın kötüdür işte

joffrey’in ruhu kötü arkadaşlar, nedenlerini tartışmaya gerek yok bence :DD

hamile kedinin karnını yarmasıyla zaten manyak olduğunu kanıtlamış dayaktan önceyle sonra arasında fark yok yani bana göre. allah’ın psikopatı ya :smiley:

Stannis’in anlattığına göre mutfakta bir kedi varmış artıklarla besliyormuş hizmetçiler onu.Bir tanesi kedinin yavrularını ister diye Joffrey’e söylemiş.Joffreyde gerçek mi diye kedinin karnını yarıp Robert’e götürmüş.Robert ona öyle bir tokat atmış ki Stannis Joffrey öldü sanmış ve işte ben bundan sonra sevdim Robert’i.

sırf bu yüzden de sevilir ki :smiley: keşke şu joffrey’yi yavaş yavaş gebertselerdi de dizide izlerken zevk alırdık en azından :smiley:

O kadar gaz banada verilse bende "i am the king and i do what i want " diye inlerdim cocugun bir sucu yok aslinda

Psikopatlar!!! Birakin artik zavalli joffrey ile urasmayi. Ne sucu var cocugun dicem ama olmaz o :S

Aslında doğru kendi isteyerek çıkmamış ortaya ama nedense ne gelse başına haktır diyorum “vurun namuzsuza” hahaha

cufri ye Arya gerek Arya :smiley:

Ne zaman bir arkadaşıma kızsam. Joffrey’e benzeme diyorum. Hep kötü kalacaksın kalbimde. Kötü geldin, kötü gideceksin.

Hakklarında hayırlısı neyse o olsun :smiley:

Joffrey saf Lannister değil. Çünkü Lannister hanesi acımasızlığı, stratejileri ve kibriyle ünlü. Bu özellikleri taşıyan tek Lannister ise Tywin. Joffrey yarı Robert Baratheon, yarı Aerys Targaryen gibi.