Joffreyle İlgili Bişi Sorabilirmiyim?

Ben dizye yeni başladımda henüz ilk sezonun 7.bölümündeyim… Daha önce arkadaşlarımdan öğrendim joffreyin nasıl bi karakter oldugunu ve tabi sansayla nişanlı oldugunu ve ona neler yaptıgını bilmesemde iyi davranmadığını biliyorum tabii joffreyin hiç sevilmediginide biliyorum?? Ama ben daha öncesinde joffreyle salsanın aşk yaşayacağını filan düşünmüştümm ama yanıldıgımı arkadaşlarımdan öğrendiklerimle ve izlediklerimle anlıyorum… Ama bu tün bunlara rağmen de bi gün onunda gerçek bi aşkla tanışma ihtimali varmı diye düşünmeden ediyorum? kitapları okumadıgım için bilmiyorumda kitaplarda böyle bişi söz konusumu yada dizide??

Hayır yok :smiley:

hah kuzunuz geldi spoiler kurtları kapın hadi =))

:slight_smile: yeni sezonlardadamı yok? Bu arada benim izledigim sitede 3 sezon var dizi 3.sezonlukmuydu? eğer 3 sezon değilse belki ilerde bizim sarı kafada aşkla tanışır aşkla beraber insanlıgınıda öğrenir…

daha 7-8 sezon olur bence :smiley: 7 kitap olacak çünkü

Acentr öncelikle hoşgeldin. Bence 1. sezonu bitirdikten sonra sorularını hazırla, şuan sorduğun soru basit ama farklı büyük olayların varlığına işaret ediyor.

İkinci sezon yayınlandı bitti.Üçüncü sezon 2013 de gelicek sanırım.
Sarı çiyana Adriana Limayı bile ayarlasak insanlık adına gelişme kaydedemez. :frowning:

Şu ana kadar 2 sezonu çekildi. 3.sezonu yapım aşamasında bilgin olsun. Bir de burada gezerken dikkat et spoiler yazan konulara girme 5.kitabına kadar okumuş insanlar var sonra heyecanı kaçmasın bişeylerin senin için.

hoşbuldumm Sinister:) demek dizinin yeni sezonu yapım aşamasında buna sevindimmm tadını aldıgım bi diziyi böyle çabuk bi şekilde bırakmak hiç hoşuma gitmez zatenn :)) Bu arada soru sormak için biraz erken davrandım farkındayım:D Ama bu sorunun cevabını gerçekten merak ediyodum.Sonuçda bizim sarı kafa daha küçük ve elbet büyücek eğer bu dizinin yeni sezonlarına yansırsa belki onunda bazı değişimler geçirdigini görebiliriz diye düşünüyorum…

Tşk ederim Ser robert Strong :slight_smile: Tavsiyene uyucam spoiler yazan yerlerden kaçınırımmm daha ilk sezonda herşeyi öğrenmek pek keyifli olmaz zaten :slight_smile:

Öncelikle hoş geldin Acentr. diğer arkadaşlara katılıyorum bende spoiler kurbanıyım aman ha dikkat et :slight_smile: ki 1.sezondasın henüz bilmemen gereken çok şey var. izledikten sonra düşüncelerin daha bir oturacak zaten. sorularının cevabını kendin bile bulabilirsin zamanla. ve son olarak keyifli spoilersiz forumlar dilerim sana :slight_smile:

Rica ederim Acentr. Eğer bu kadar keyif alıyorsan kitaplarına da bir an önce başlamanı öneririm. İlk 3 kitabı Epsilon yayınlarından Türkçe şeklinde basılmış halihazırda. Diğer iki kitabı da ingilizcene güveniyorsan okuyabilirsin. Şahsen ben hepsini ingilizceden okumuştum.

Özellikle ilk 2 sezon aşağı yukarı ilk 2 kitabı kapsamakta. Diziyle birlikte paralel gidebilirsin yani.