Jon Abimizin Dağıtması(spoiler Kılıçların Fırtınası)

George Martinin tekrar kutluyorum öle gerçekçi bir karakter kurgulamışki Ciğnselliğin insanı nasıl baştan çıkardığını mükemmel anlatmış gelelim konumuza Jon Snow Bizim ahlaklı karakterimiz ilk 2.5 kitap(x2) 5 kitap boyunca hiç karşı cinsle birliktelik yaşamamıştır.Jön Türk duruşuyla Kendini bize ısındırmıştır :smiley: fakat Kılıçların Fırtanası Sayfa 380-392de tam 4 kere Ygritte ile beraber olup kıçı başı dağıtmıştır.İlk birliktelikte tanrılardan özür dilerken son birliktelikte “Başlarım Gülen agacınada Tanrısına lan!!!” gibi bir tepki vermiştir gerçekten bu kısımı çok beğendim ve sizle paylaşmak istedim.

Jondan nefret etme sebebim.

Abaza Jon :smiley:

Umarım ygritteye yaptıklarını ona yaparlar.

Şu 380 - 392 kısmını Kitaptan Parçalar konusuna yazsana Roose. ;o

jon seviyordu arkadaşlar ayıp olmasın :smiley: ama vatan millet hesabına bıraktı :slight_smile:

Öyle yemine böyle cevap ne biçim yemin o :slight_smile: Ama yinede yemini tutcam diye kızdan oluyo

kendine sürekli yemini hatırlatıyor hem son ana kadar iyi dayandı ama hersey görev icindi :slight_smile:

Jon Mon, Jaime Maime fasafiso yaa Benjen Stark nerde George RR ?

Ölüp ölmediği belli olmayan Syrio ve Benjen i ilerde cok ilginc olaylarda göreceğiz diye düsünüyorum

beline kuvvet :smiley:

O kısımlarda Jon’un bir sözü daha var,madem günah neden bu kadar güzel/tatlı bir şey gibi birşeyler söylüyor,adamı suçlamayın yani Ygritte’in neler yaptığını biliyosunuz erkek sonuçta tutamıyor kendini :stuck_out_tongue: (Bu kadar abaza olmasını bende istemezdim fakat iffetli duruşları beni daha çok sinir ediyordu :D)
Not:Syrio’nun öldüğü yazar tarafından açıklandı fakat Benjen belirsiz diye biliyorum ben.

Sevişmek doğanın bir kanunudur utanılacak sıkılınacak bir şey yoktu halbuki, koyayım yeminine der geçerdim ben. Çıkardım duvara gece gözcülerine seslenerek “Hepinizi terhis ediyorum lan, yürüyün yabanıllara katılmaya gidiyoruz, garıgız dolu olm, mal gibi soğukta titriyoz burada” derdim. Bu ateşli konuşmadan sonra bir tane bile gözcü kalmazdı.

helele hülele der peşine takılırdım

İnsan sonuçta ihtiyaçları var :slight_smile: Bana böyle bi yemin koycaklar yeminden saymam :slight_smile:
Bide sen o konuşmayı yap kafana vururlar kumandan dinlemezler :slight_smile:

Syrio bence Jaqen Haagar ya yakalayıp kafese tıktılar işte

Burdayım.

Ahahah aynı seyi bende düsünüyordum jaqen syrio olabilir sonucta jaqen artık öldü değip yüzü değismemis miydi syrio yenilip ölmese bile tipini değistirmiştir

Syrio gerçekten Jaqen olabilir,orda kimin kimi öldürdüğü bilinmiyor çünkü ani bir hareketle O kral muhafızını bayıltıp yüzünü değiştirebilir…

[quote=“Sinister, post:9, topic:1756”]
Jon Mon, Jaime Maime fasafiso yaa Benjen Stark nerde George RR ?
[/quote]benjen bence coldhand(branı üç gözlü kargaya götüren şey) benjen ölünce üç gözlü karga onu bir şekilde ak yürüyenlerden kurtaardı