Jon Snow'un ailesi (spoiler içerir)

Sizce Jon Snow annesini ya da ebeveynlerini nasıl öğrenecek?
Howland Reed POV olup da Jon’u bulup olayları mı anlatacak? Ya da Aegon gibi bir anda ortaya çıkan ve Jon’un ailesini bilen(ki Ned ve Howland’dan başkası bilmiyor diye biliyorum) biri mi çıkacak ortaya? Ya da bu garibim hiçbir şeyden habersiz böyle piç olarak mı kalacak… :smiley:

Ben howland reed’i önümüzdeki kitapta göreceğimizi ve bir şekilde jon’a ulaşıp gerçeği anlatacak diye düşünüyorum.

Sen ailesinden çok Jon’un Lyanna ve Rhaegardan olduğunu ne zaman öğrenecek gibi sormuşsun. :stuck_out_tongue:

Bence Jon babası Lord olan bir piç. Belki de teorilere de konu olmasına gerek yoktur. :slight_smile:

R+L=J teorisi sağlam temellere dayanıyor diye düşünüyorum:D Ned Stark gibi onurlu bir adamın piçi olacağına da inanmıyorum nedense, benim için Jon Rhaegar ve Lyanna’nın oğlu. Şuan merak ettiğim ise bundan nasıl haberdar olacağı :smiley:

Howland Reed’in pov olma ihtimali çok düşük.Hatırladığım kadarıyla yeni bir pov dahil elmiycekti.Prolog zaten olamaz.Epilog da diğer kitap da yer verileceğini sanmıyorum.Yine de en yüksek ihtimal Howland Reed’den öğreneceğimizi düşünüyorum.Hiç bir şeyden habersiz kalırsa R+L ninde hiç bir anlamı kalmaz.

Şuan şöyle bir şey düşündüm, Howland Reed’in pov olma ihtimali düşükse, prolog ve epilog da olmayacaksa şöyle bir şey olma ihtimali var bence. Bran büvet ağaçlarından geçmişi görüyor ya, Ned Stark ve Howland Reed’in bir konuşmasına şahit olup, bir şekilde Jon’a iletemez mi bu haberi? :smiley:

öğrensin yaa. bence de ned in çocuğu değil. kaldı ki ned in çocuğu olsa bile annesinin kim oldugunu öğrensin.

S+L=J teorime hala güveniyorum.
Nası öğrenceğine gelirsen bence jon bunu surun ötesinde bulacak.

Şuan kendimi acayip cahil hissettim. S+L=J’nin açılımı ne oluyor :frowning:

Stannis+Lyanna=Jon

Howland kesinlikle görünmeli seride.Olayların akışında kilit taşı rol oynayacağını düşünüyorum.

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Belki de onun içinde ekstra bir hikaye yazar Dunk ve Egg gibi…

Hocam abartmasak mı…

Robert isyan etti Lyanna için. Kardeşinin böyle bi’ şey yaptığını öğrense…
Stannis ile Lyanna karşılaşmadı diye biliyorum, yanlış biliyosam affola.

Teori tabii ki seninki de, var mı destekleyen kanıtları?

Stannise savas sonunda onca basarıya ragmn nerenin verildiğini ve renlye nerenin verildiğini biliyoruz
Nie idam etmedi kısmınada bu kahramanca hikayaye(kimileri için kahramanca) ve baraeothoblara leke sürülmesin die dusundum bn arkadas daha fazla ekler heralde

Hayır neden ünlü biri olmak zorunda ki? Ben onu anlamıyorum. Eddard oğlu Jon işte. Şimdilik bu kadar. :stuck_out_tongue:

Çok doğru bir noktaya parmak bastın. Şöyle ki:

Yok artık Stannis mi :confused:

Bir kere babası Stannis olan biri Jon gibi yakışıklı olabilir mi allaseniz :smiley:

Stannis oğlu Jon böyle olurdu;

Dadadsaa ben o fikrin artı yönlerini söyledim yoksa r+l=j cok acık umarım ters köşe yapmaz grrm

Stannis ne alaka yaa

Birde buna bakın:

http://forum.gameofthronestr.com/konu-jon-snow-stannis-baratheon-un-oglumu-spoiler.html