Jon Snow'un ailesi

Kitapda Jon Snow’un Ailesi kim olsun isterdiniz?

• R + L
  • N + A
  • Diğerleri

0 oylayanlar

Old Nan + Davos Seaworh = Jon Snow, Bu bilinir

2 Beğeni

Ned + Ashara

RLJ çpk güzel ve benim seriyr ısınmamı sağlamış şey. Ama Jon kral olmayacağı sürece sadece ukte bırakacak.

Bu olayı bilmiyorum açıklarmısın.

Şaka yapıyor. :smiley:

“Anket” açılacağı zaman bunu, Buz ve Ateşin Evreni “Anketler” forumunda açmanız gerekir.

Ben mevcut haliyle Jon’un ailesi meselesinden gayet memnunum. He seri sonunda bu twist bu halta yaramaz ise (en azından benim arzuladığım şekilde) fikrim değişebilir.

Ben Brandon-Ashara olsun isterdim. Ne Elia aldatılır ne de Ned’in onuru lekelenirdi.

1 Beğeni

Brandon Ashara olsun istemem. Öyle olursa Brandon (tabirimi maruz görün) çok “piç” bir karakter oluyor. Uçana kaçana yani. Ned olsun isterim çünkü onun biraz daha grileşmesi lazım.

1 Beğeni

Öyle biri zaten. Barbrey Dustin’in anlattığı kadarıyla.

Ned’i severim ama zeki değil ve bu eksiklik onu gri yapmasa da mükemmel karakter yapmaktan çıkartıyor. Bilmiyorum, bence Ned’e kusur eklemeye gerek yok.

Kardeşinin his beslediği kişiye yapacak kadar da değildir diye düşünüyorum.

Ben de Ned olsun isterim. Babasının gen olarak da Ned olması hoşuma giderdi. Sonuçta bu oğlan her şeyde Ned’i örnek alıyor. Rhaegar’a öyle fazla benzediğini düşünmüyorum.

2 Beğeni

Hali hazırda Brandon’un piçi vardır muhakkak. Ben de ters bir yanıt olsun isterdim. Herkes Lyanna diye beklerken belki de gerçekten de Ned’im oğludur

1 Beğeni

Alakası bile yok. Jon Snow Ned Stark’a Ned Stark’tan daha çok benziyordur.

2 Beğeni

Ned Ashara seride şahsen en yapıştırdığım ship, bu ikiliden bir eser görmek isterdim ama :slight_smile: R+L:J kesin bir şey gibi artık

Jonun B + L ensestinin bir sonucu olması şahsen benim istediğim son şey bile değil bir kere bu teoriden tiksiniyorum ayrıca hikayeye katkısı olacağını düşünmüyorum R + L hikaye açısından en iyisi olur ama benim gönlümden geçen isim tabiki N + A

Her ne kadar Jon olmasa bile belki bir çocuk olmuş olabilir. Gençlik ateşiyle birlikte olmuş olabilirler. Sonuçta Brandon Catelyn işe evlenecekti, belki Ned Ashara ile evlenir ve Güneyli Komplosu’na dahil olurdu. Maaleaef bunları bilemeyeceğiz çünkü tüm bunları Lyanna ve Rhaegar’ın aptal aşkı bozdu

Jon’un aile kimliği resmi ve onaylanmış bir şeydir.

Brandon’un “belki” piçi olabilir, demişti GRRM. Kendi kafasında da net değil sanırım ama o karakterde biri olduğunu ifade etmiş.

Dizi için onaylanmış kitap için onaylanmamış diye biliyorum

Dizide hiç böyle bir olay geçmedi ki… Dizide onaylanmış ise D&D’nin uydurma eklemesidir zaten ki yok böyle bir şey. Biz dizi için diyoruz; GRRM “olabilir, belki” demişti.

Ekeleme yapıyım olabilir dedikten sonra pek önemi olmadığını da söylüyor.

Önemli değil çünkü… :smiley: Yani olsa ne olur olmasa ne olur şu aşamadan sonra. :smiley:

Bu doğru işte.

Ben de yakıştırıyorum ne yalan söyleyeyim. Yine de Ned’i platonik olarak hayal ediyorum, dansa kaldırmasına bile Brandon’ın aracılık ettiğini düşünürsek.

Çok hoş olurdu.

Neyi bozmadı ki?