Jonayers öngürülerim vol.1

daenerys-targaryen
8-sezon
jon-snow

Merhaba arkadaşlar.7.sezonda gördüğüm bazı sahnelerden yola çıkarak bazı tespitler yaptım.Kısa ve net gidicem.

Jon ile Dany’nin tanışma faslına dikkat edelim !

Jon’un bakışlara dikkat !

İçi gecen erkegi nerde görsem tanırım.Bence Jon ilk bakışta Dany’e çarpılmış…

Devam edelim…

Jon,hasta yatagında yatarken Dany onu ziyaret ediyor…

O da ? Jon,Dany’in ellerini tutuyor !

El tutmak,Evrensel flört dilinde sevgi manasına geliyor.iş bununlada bitmiyor.Bir gece ansızın Jon,Dany’nin kapısında beliriyor !

Sonra Jon’un teklifi ile ikisi centilmence bir güreşe tutuşuyorlar.

Sonuç: Bence Jon,Dany’e körkütük aşık.Siz ne düşünüyorsunuz ?

5 Likes

Jonayers öngürülerim vol.2

Gençler görüşmüş tanışmış, sevişmiş. Bundan sonra bize laf düşmez, hayırlı uğurlu olsun :wink:

1 Like

öncelikle konu için çok teşekkürler.
çok iyi noktalar yakalamışsın.
zaten seviştiklerinde bi kıllanmadım değil bu aşık mı acaba falan diye ama şuan anlıyorum ki doğruymuş.

3 Likes

Kanıta bile gerek yok yakında çocukları olacak, Allah analı babalı büyütsün.(Dany ölme please)

1 Like

image

image

Dikkat kesilmesi gerekilen bakışlar, kıvılcımlar arıyorsak buyrun. Sonumuz bellidir. Sonunda Lady Gaga Born This Way, Hozier Take Me To Church dinleyeceğiz, Gökkuşağı bayraklarına sarılacağız lütfen!! Epik bir aşk hikayesi, masum başlayan, iki düşman aile, ezeli aile, birisinin babası birisine çekiç geçirmiş!!! Hala yeğen geçelim. Ne istiyoruz delirmiş çocuklar mı? küçük deli krallar,joffreyler mi?

2 Likes

Senin gizli bir JonSacı oldugunu gördükten sonra bu homofobik,gök kuşağı söylemlerine inanmıyor.Hedef saptırmaya calısıyorsun,Dany olmasında kim olursa olsuna getiriyorsun,onu bir kere yedim,bir daha yemem.Boşa ugrasmayın sevenleri ayıramayacaksınız !

Edit : Ekran görüntüsünü gördüğünü varsayıyorum.

1 Like

TUTUKLANDIK
jonsa isteğim gizli kıyıda köşede duruyor dokunmayalım!

Ama ama sevenler belli sevenler belli jon ve gendry ne yaparsan yap göklerden gelen bir karar var. Bayrakları hazır edin. Konvoy yapacağız son ses Lady Gaga açacağız finalde kaçamazsınız bu durumdan :rainbow:
jon gendry olmaz jon jaime olur jon jaime olmaz jon gece kralı olur. Bende ship çok. JON DANY HARİÇ DANY JON HARİÇ

NOT: DANY VE SANSA OLABİLİR

0 Likes

Haaa şöyle dürüst ol canımı yee…Ya da yeme bende kalsın,lazım.

Dany ile Sandor tek kelime etmediler ama aralarında müthiş bir aura var ve bu durum bana da yansıyor.Dany’i seviyorum.dostça bir sevgi.ama yukarıdaki öngörümün bu sevgi ile alakası yok.Göz var izan var a…k !

Jon & Gendry iliskisine gelirsek bu isin sonu yine ensest’e varıyor sevgili zeki pardon stannisci…Baratheonlar,Targler ile kuzen degil mi ? kuzenler ! Öyleyse haa Gendry olmus haa Dany fark yok.ben tercihimi Westeros’un gülü “Sarı Dany” den yana kullanıyorum.Sana ve Gendry’e bundan sonraki hayatınız da basarılar diliyorum.Kimi shipiyorsanız shipin.

0 Likes

tumblr_ouobbcJXO41rdmew5o1_500
jon ve gendry safındaydın sen de yakışmadı… neyse son belli

0 Likes

Ölümüne JonSa !!!

1 Like

o jonsa bu jonsa değil. Kankalıktan doğan aşk sevmiyoruz. İlk kanka takılmasalardı olabilirdi

0 Likes

bu olsa olsa josa yada sajo olur :smiley:

0 Likes

JonSa ya bir alternatif daha buldum hocam :

Sam ; yemek yapamaz,ev işlerinden anlamaz,Tırsaktır…JonSa’ndor birlikteligi daha iyi gibi haa ne dersin ? ama Yokk ! bu sefer de Jon siddet gören eş durumuna düşer.Sürekli dayak yer.Bu da olmaz.Bence en iyisi yine Jonayers hocam.Alternatifi yok.Bir tane Jon’umuz bir tane Daenerys’ımız var.Nazar degmesin.R’hllor bir yastıkta kocatsın.

Ben asla profilinde Yoldaş Stannis’in adını yazan ama rahmetlinin kemiklerini sızlatacak bicimde Avatarın da ucube barından ! (Ucube kısmı çok önemli ! ) hanesinde alakaya maydanoz niyetine alabalık bulunduran,gizli ajandasında “JonSa” olup,Lgbt dostu imis gibi davranan kafası karışıklarla yola cikmam.Kapişş?

1 Like