Kamera arkası gerçekleri

çok iyi ya :slight_smile:

Yara’nın ismini niye değiştirdiklerini söylediler. Asha ile Osha birbirine karışmasın diye.

Ayırca Martin’in Osha’yı oynayan kadını görüp etkilenip kitapta onun hakkında daha çok şey yazacak olması sevindirdi.
Sevdiğim bir karakter kendisi. Rickon’u Osha’yı son kitaplarda fazla görememiştik ama bundan sonraki kitaplarda göreceğiz gibi geliyor.

Yapımcıların kitabın sonunun biliyorlarmış bu da ilginç.

Harry Potter serisinden daha fazla oyuncu vardı bildiğim kadarıyla.

Lily Allen ile Theon Greyjoy’un kardeş olması şaşırtmıştı beni :slight_smile:

ben rickondan çok umutluyum hatta vaadedilen prens bile olabilir

Beklenmedik olurdu. Hatta Arya falan olabilir :slight_smile:

Sanmıyorum ama bakarsın olabilir yani bu yazarımızın ne yapacağı belli olmaz şimdilik baya arka planda kaldı Rickon bu olayların arasında yaşının küçüklüğü nedeniyle.İleride önem kazanacak zaten ama bir sürprizde olabilir.

arya olamaz ya o kızımız gizli kahraman olcak jaqen tarafından eğitildikten sonra

ben nerden kıllandım buna anlatayım:

Aemon stannis in kılıcına bakıyo ve ısı hissetmedim diyo ya ordan kıllandım rickonuresmen unutturmaya çalışıyo ya şuanda güm diye çıkacak :slight_smile:

Julian Glover-Master Pycelle
Ralph Ineson-Dagmer Cleftjaw
Ian Whyte-gregor Cleagane
Nicholas Blane-Quarth’da ki baharat kralı
Ralph İneson-Greyjoy’un yanında ki kaptan

Arya yine yapıcağını yapmış o neydi öyle :smiley: kırık bu kız ya

beni sevindiren tek şey yazarın yapımcılara serinin sonunu söylemesi böylece ölürse onlar devam ettirebilirmiş :D. oh içim rahatladı vallah
birde Theon Greyjoy’un çıplak sahnesi yüzünden 2 gün birşey yemediğini ve sürekli şarap içtiğini öğrenmek beni güldürdü :smiley:

Herkesin anlayabilmesi için çevirdim gerçekten güzel bilgiler var. konuya eklersek iyi olur sanırım.

Helal olsun üşenmemiş çevirmişsin çok saol

Lena Headley muhabbetleri güzelmiş. Brussa bu arada alıntı yapmasaydın daha iyi olurdu. İn in sayfa bitmiyor…

vallahi ben üşendim yapamazdım zaten o kadar işin dersin sınavın arasında öğrenciler de bi taraftan :slight_smile: eline sağlık :wink:

Michelle Fairley Hermione’ nin annesi imiş :slight_smile:
Bunu bilmiyordum.