Karabalık Tully nerede?(Spoiler içerir DİKKAT)

Valla Theon o kadar dedi Stannis’e dikkat et mukayyet ol kendine falan diye eğer GRRM Stannis’i öldürtecekse Ramsay’in ona işkence yapması ve Stannis gibi bi karakterin ölmeyi dilemesi de ilginç olurdu

Martin’in evini yakarım valla Stannis adam gibi ölümü hak ediyor.Ölecekse adam gibi Kral gibi ölsün

Stannis’e tarafsız bakınca adalet anlayışını çok beğeniyorum. Ama onun dışında fazla artistik yapıyor yani özellikle Jon’a karşı falan tavrı bana yapsa kafasını kırardım heralde

Leş v.3 olurmuş Stannis, ay ne gülerim :smiley:

Robert’in bastardları ve Jon ile Rickon derken bi ton adam arasında Stannis’in yaşama sebebi kalmadı bence. Bir kaç önemli hamle + dramatik bi ölüm yeterli.

Bence Stannis’in amacı Starkların öcünü falan almak sonra güm.

Stannis candır :smiley:

Tamamen kendisi alamayacaktır ama bunda birazda olsa oynadığı rolle birlikte bize kendisini sevdiriyor ve ölümündede üzecektir o şekilde

Bence Starklar tahta oturacaksa Stannis’in kızı sayesinde oturacak.Shiren güzel değil fakat Stannis ölürse ve piçlerden biri meşrulaştırılımazsa veliaht o olur.

Teoriler doğru değilse dediğin olabilir ama Iron Throne için geçerli yoksa sadece Kuzeyin Kralı olarak kalınmak istenirse Shireen’e gerek yok.

Ama teoriler doğruysa Jon’un böylesine hakları varken Shireen’e falan ihtiyacı yok Dany lazım sadece.

Daenerys’a çok kafayı takmışsın.Kısır eş alıp ne yapacak?Ben olsam Shireen’i alır Demir Tahta oynarım daha mantıklı güzel olmasada doğurgan en azından varis bırakır.

Belki o kız da greyscale’den ölecek bilemiyoruz. Princess Val devamlı bundan bahsediyor. Hatta belkde yabanıllar gidecek kendileri isyan çıkarıp öldürecekler kızı hastalıklı diye. Bunlar hep teori yani GRRM bişey çıkartır senin dediklerin de benimkiler de havada kalır.

Dany’i almaya iş gelip tahta oturmayla sonuçlanırsa zaten seri biter doğurgan olmuş olmamış bize ne :slight_smile:

Bana mantıksız geliyor.Ben Martinin kısır bir kraliçeyi tahta çıkartıp hayatını harcadığı seriyi bozacağını düşünmüyorum.

GRRM nasıl kısır yaptıysa mucizevi şekilde über doğurgan hale de öyle getirebilir herşey mümkün yanii Dany’e cephe alma bu kadar :wink:

Ben forumdaki en büyük Daenerys düşmanıyım ayrıca Daenerys’ın kısırlığını düzeltip Brandon’ı sakat bırakırsa Martinin yedi sülalesine küfürü basarım.Ayrıca fahişeden bir farkı kalmamış bir kadınla Jon Snow’u yakıştırmıyorum.

Haa bak o dediğinde ağır konuşmuş olsan da bi nebze katılıyorum sana. Katılmadığım kısımsa Ygritte de sütten çıkmış ak kaşık değildi hani Jon’un midesi genişse biraz biz ne yapalım :slight_smile:

Benim anlamadığım Blackfish ve büyük ihtimalle Jeyne kaçtıysa Edmure’u niye yanlarında götürmediler,zavallı adam şimdi tutsak olucak hayatının geri kalanında.
Çok onurlu ya hani,kale halkına zarar gelmesin mantığıyla mı gitmedi acaba?

Blackfish kaçarken çok kısıtlı zamanı ve fırsatı vardı bunun için de en güvenli yol kimseyi yanına katarak risk almadan kaçmasıydı. Zaten nehre atlayıp yüzerek falan kaçıyor efsane bi kaçışı vardı adamın.

Ayrıca Jeyne kaçmadı. Onu ve annesini Jaime, babasının yanına Crag Kalesine yolluyor hatta yanına epey asker veriyor ve bir kaçırma olayı olursa da kızı öldürebileceklerini falan söylüyor diye hatırlıyorum çünkü ne olursa olsun kızın Robb’dan çocuğu varsa karnında bu büyük bir risk o bakımdan yani. Gerçi annesi ben ona gerekli şeyler içirdim şüpheniz olmasın hamile değil falan diyor ama belli olmaz.

İddialı bir tahmin geliyor. Karabalık 6. Kitapta POV karakter olacak(umarım). Sancaksiz Kardeslige katilmasini, Lady Taskalpin ne halde oldugunu ondan ogrenmeyi bekliyorum. Belki Edmure’u kacirmayi denerler.

Jeyne ile ilgili bir teori var. Catelyn ucuncu kitapta kalcasi genis rahatca cocuk tasir diye betimlerken 4. Kitapta Jaime kalcasi dar diye betimliyor! Hata mi ipucu mu?

@Gendry şimdi bu konuda bikaç sayfa geriye 4.sayfaya gittim ve 17.09.12 tarihindeki bi mesajıma rastladım onu alıntılıyorum bu kadar denk gelir yani ben de şaşırdım demek ki dönüp dolaşıp aynı noktaya vardırıyor bizi teoriler. :slight_smile:

Bu da 18.09.12’de yaşadığım bi diyalog sonucu vardığım sonuç idi: