Karabalık Tully nerede?(Spoiler içerir DİKKAT)

Bence Karabalık , kaleden kaçınca Vadi’ye gitti.Orada Vadi lordlarının bazılarıyla görüştü ve plan yaptılar Serçeparmak’ı Vadi’den atacaklar.Sonra Nehir topraklarına geri gidecek.

Katılıyorum.

Boğaz a gitmesi mantıksız olur. Sonuçta bulup bulamayacağı bile meçhul. Öte yanda daha güçlü,daha kalabalık Vadi var. Karabalık ı bilmem de ben olsam Vadiye giderdim :slight_smile:

Ama martin Howland ı hikayeye sokmak için boğaz a da yollamış olabilir. Beklyip görücez artık.

Bence Howland , Maege Mormont ve Galbart Glover adamlarıyla birlikte Winterfell’e gelip Stannis’e yardım edecekler.Howland olaylara öyle dahil olacak.

Ben de Vadi görüşündeyim. Boğaz biraz uçuk kalıyor sanki. Trident’i geçip Vadiye gitmesi daha muhtemel. Ama Muhtemel olanı yapmaması da yakalanmama çabası olabilir.

O da doğru belki yakalanmamaya çalışıyordur.

vadiye gitmesi durumunda çok şey değişecektir. Ama sansa ile karşılaşması ilginç olurdu da nasıl tanıyabilirki ?

vadi beklenen bi hamle olur ve lannisterlar mutlaka bunu engellemeye çalışır…

Petyr Sansa’yı sürekli Catelyn’in gençliğine benzetiyordu, bence yeğenini daha ilk görüşünde tanıyacaktır saçları hangi renk olursa olsun.

ne çektin be Karabalık :’(

Eğer öldürmezse martın bu adem çok iş yapıcak keşke Barristan selmy de onunla olsaydı ama zor bir ihtimal gibi görünüyor ama leyd cat ile yollarının kesişiceğini zannediyorum bir şekilde…

Olabilir. Benimde içimden geçen böyle bi durum. Barristan olayı gibi yapabilir yazar. Hiç beklenmedik bir yerden çıkacağı kesin. Vadi bu yerlerden bana en yakın geleni.

Bence Braavos’a gitti Brusco’yu öldürmeye.

Robb’a bağlı biri ve Kralı olarak görüyor.
Vadi de sevilen biri vadinin gücünü almaya gitmiştir ya da kuzeye.

Karabalık büyük ihtimal ile Vadi’ye veya Dorne’ye kaçtı… Dorne’de ne işi var diyecekseniz Dorne Lannister’lere düşman olan tek bölge… Vadi’ye kaçarsa Petry destekçilerince kötü bir sonu olur… Dorne’ye kaçması bence mantıklı bir fikr.

Karabalık kaçacak bi adam değil bence ama saklanabilir bence hala nehirovada

bence karabalık rickon yada sansa ile bir araya gelecek rickon daha muhtemel karabalık gibi bir adam davasından öyle kolay vazgeçmez.winterfell in gerçek varisini ortaya çıkaracak.

O bir Tully ve Tully sözleri şunları söyler: Aile, görev, onur.
Ailesinden kalanları bulmaya gideceği aşikar. Ve bu yol uğruna onurunu hiçe sayacaktır. İşte Westeros’un en inatçı insanı…

söylediklerinden bi reedler mantıklı vadiye gitse petyr sessizce öldürücek
sura gitmez jonun lannister destekçisi olduğunu sanıyo tywinin yardımıyla lord kumandan olduğunu sanıyo bence ya reedlere gider yada beyaz limana gider kaybolur çünkü bence jeyne de onun yanında

Beyaz Liman Yada bogözgüsüne gitmiştir. Ama bence bozgözcüsüne gitmesi daha mantıklı. Kuzeyde savaş var ve darmadağın oldu. Kime nasıl güveneceğini bilemez. Eğer yanında Jeyne varsa ve Robbun varisi taşıyorsa mutlaka howland reed yanına gitmiştir. Orda kimsenin haberi olmadan ve yakalanmadan Robbun varisini yetiştirebilir.

Edmure’yi tutsaklıktan kurtarmaya da çalışabilir.