Kargaların Ziyafeti'ndeki en güzel pov

Sizce Kargaların Ziyafeti kitabının en güzel kısımları hangileriydi? Bana kalırsa kötü olan bölüm yoktu ama Jaime povları mükemmeldi, hiç sıkılmadım.

En az sevdiğim kitap. :smiley: Ya da seride tek sevmediğim kitap mı? Jon yok diye. ehehhehe Arya en güzelleriydi, Cersei de ondan sonra ve Jaime de fena değildi; Sansa da iyiydi ama en sıkıcı Brienne.

Ben brienne i sevmiştim baya

Jaime,alayne povları çok güzeldi. sam’in surdaki povları-jon’u tek gördüğümüz yer -,brienne’in taşkalbi gördüğü pov çok güzeldi. arya povlarını normalde okumayı çok severdim ama özellikle bu kitaptan sonra beni sıkmaya başladı.

Baelish e hayran kaldım resmen çok iyiydi

evet kendisini en iyi tanıdığımız kısımlardı. baelish sansa’yı taciz etmese kendisi sevdiğim bir karakter bile olabilirdi hatta.

Geek teori Baelish in teorisini yapmıştı westeros a diz çöktürme diye ona baktın mı

geçende @Symmachus ta bahsetmişti ama bakamadım henüz. :frowning:

Cercei nin kendisini hiç sevmesem de POV ları güzeldi

Jaime ve victarion. Alayne ve Brienne povları okuyana ızdırap niteliğindedir.

Jaime , Victarion ve Alayne POV’larıdır.
Jaime ve Victarion efsaneydi.
Alayne ise Vadi’de neler olduğunu bilmemizi sağlıyordu ki Vadi’yi çok severim .
Brienne POV’ları bir süreden sonra işkenceye dönüşüyordu.

En başından işkenceydi, önce bir sıktım dişimi okudum ama sonra yavaştan bazı sayfaları atlamaya başladım. GRRM gibi bir adam bu kadar sıkıcı POV nasıl yazabiliyor diye insan merak etmiyor değil ama karakter sıkıcı, ondan herhalde. :smiley:

Brienne povlarının en sinir bozucu tarafı hiçbir şey olmuyor, saçma tasvirlerle geçiyor, tam önemli bir şeyler oldu okuması zevkli hale geldi, dur çerez alayım kuru gitmez diye mutfağa gittim ve tak pov biter devamı 200 sayfa sonra. Martinin yazı biçiminden dolayı o devamı da çok zevkli olmaz zira olay örgüsü hemen anlatılmaz, tasvirler ve sonra birkaç cümleyle son olaylar ve gene sıkıcı dağda bayırda gezme sahneleri. Zaten son povda bunun zirvesini yaptı adam, bir kelime bağırdı dedi ne olduğu belli değil. Sonraki kitap boyunca ise tek bir yerde gördük.

Ya onu heyecan/gizem yapsın diye bilerek yazmadı ama aslında bir yerde de belliydi bunu seçeceği; ölecek hali yok ya. :smiley:

Olay o değil sadece. Sonrasında ne oldu, Brienne’nin amacı ne bunlar hep havada kaldı.

Jaime’yi almaya gelmişti ve alıp götürmüştü? Ama evet sonrası için yeni kitabı beklemek zorundayız.

Alayne kısımları çok hoşuma gitti kitapta doğru düzgün vadiyi ve Baelish i gördük Brienne ise aynen boş geçiyor ama okunuyor yine de