Kartal Kanatları - Tanıtım -

CARNESİR

Elindeki kılıç yavaş yavaş elini acıtmaya başladığını hissetti . Gelmir yaklaşık on yıldır kılıç eğitimin alıyordu Carne’de . Kılıç ustası ona her zaman
-"Unutma ! Bunu sakın unutma Gelmir . Eğer kılıç sana ağır gelmeye başladıysa sorun kılıçta değil,sendedir . Orada rakibine diz çök ve teslim ol !"
Bu sözler Gelmir’in aklına geliyordu ama şu anda gelmemesi için neler vermezdi ki . Ama şuan verecek tek şey bedeni ve ruhuydu,görünüşe bakılırsa yakında onlarda gidecekti .Eledhwer Hanesi,Carnesir Hanesinin başkenti olan “CARNE”'yi kuşatmaya geliyorlardı . Tek bir kale sonra artık CARNE kalesi çökme durumuna gelecekti. Eğer Tathar kalesi düşerse “CARNE” ve “CARNESİR” hanesi sonsuza dek yok olurdu .

Gelmir atına daha fazla yüklenmeye başladı . Kılıcı sağ eliyle tutmuştu tutmasına ama artık acı verici şekilde ağır geliyordu ona .Eledhwer safları düzgün ve sık bir biçimde önünde duruyordu. Carnesir’in ünlü “Selm Askerleri” telef olmuş ve artık tek sansı kendisiydi . Hiçbir planı yoktu sadece oraya girecek ve öldürebildiği kadar adam öldürüp,ölecekti . Artık saflara çok yaklaşmıştı,bunun kanıtı olarak yanında geçen okların sesi olabilirdi.Tam geri dönmeyi düşünürken arkasından ona bir atın yaklaştığını hissetti . Dönüp geriye baktığında Orepher ona doğru son hızla geliyordu .(Sonra bu olay “iki kardeşler” şarkısına ilham vermiştir ) . Her iki elinde de bir kılıç tutuyordu . Ona doğru hızlı bir şekilde beyaz atıyla birlikte yaklaşıyordu . Sonunda ikisi de yanyana gelmeyi başardılar . Önlerinde koca bir ordu vardı ama artık umursamıyordu . En azından tek ölmüyecekti . Orepher göz kırptı ve " Ölüme gidiyoruz kardeşim . En azından şanlı bir ölüm . Hadi olabildiğince Orep kanı dökelim biricik kardeşim " .Gelmir tabiki bu sözleri duymadı ama kardeşinin onla konuşması bile biraz cesaret kazandırmaya yetti. Önüne baktı ve artık ölümün geldiğini hissetti . Kılıcı havaya kaldırdı ve şu sözleri tekrarladı kendi kendine " Tanrım,sanırım artık sana inanıyorum . Eğer varsan bana varlığını göster . ".Kılıcını indirdi .

              [i]Tanıtım Sonu[/i]