''Keşke bu dizide oynasaydı'' dedikleriniz?

oyuncular

ahahaha harbiden :smiley: ve öyle uzun aralar girdi ki ne olduğunu da unuttum. Sanırım yakın bir zamanda hepsini tekrar izleyeceğim :slight_smile:

Ray Stevenson - Victarion Greyjoy

@“Arya Stark” bir Ryan Hurst değil… ama ikinci tercihim… :wink:

David Oakes=Genç Stannis Baratheon

Olabilir mi sizce ?

10 numara olur! :smiley:

François Arnaud’da olabilir mi acaba.Zira The Borgias’ta çok etkileyici bir performans göstermişti.

ondan daha çok genç Robert Baratheon olur… :smiley: The Borgias da da kardeşlerdi, eğer Robert isyanı film çekilecekse orda da birbirlerini pek sevmeyen iki kardeşi oynarsalar pek bi ironik olur… :wink:

Robert için fazla ciddi kaçar Zira Borgias’ta o kadar çapkın olmasına rağmen ciddi bir adamdı:biggrin:

yoo bence tip olarak cidden müsait… The Borgias kadrosunu toplasınlar cidden Robert: François Arnaus, Stannis: Davis Oakes… Jeremy Irons da Mad King Aerys olsun hatta… :smiley:

Aslında The Borgias’tan bir kaç oyuncu getirmek lazım Game of Thrones’a

İlk olarak Lotte Verbeek’ten başlayabiliriz bence çok iyi bir performans göstermişti Giulia Farnese rolü ile:biggrin:

Ron Perlman’nin diziye katılacağı söylentisi var.katılırsa sizce kimi oynayabilir

Ron Perlmandan çok sıkı bir yabanıl savaşçı olur.

Charlie Hunnam “Game Of Thrones’da oynamak istiyorum!” demiş… Aegon the Young Griff rolüne bekleriz kendisini… :wink:

Ron Pearlman da JonCon olsun hatta… :smiley:

Aga sen beni heyecanlandırıp duruyorsun yapma böyle şeyler ya :smiley:

ron pearlman harika olur jon connington için.

Indira Varma’nın Ellaria Sand rolüyle diziye katılacakmış diye bir haber çıktı bugün ne düşünüyorsunuz.

Kaynak:http://insidetv.ew.com/2013/07/25/game-of-thrones-rome-actress/

Yakışır.Gençliğinde çok daha güzeldi.Kama Sutra filmini izleyin görürsünüz.Roma dizisinden bir transfer daha.James Purefoy isteriz ısrarla.

bence şahin k olmalıydı dizide sibelle çok iyi ikili olurdu :smiley:

Ian McNeice: Wyman Manderly

bu adamının saçını beyaza boyasalar, dizide bir-iki flashback yapsalar bizde rhagear olarak görsek ne güzel olur