''Keşke bu dizide oynasaydı'' dedikleriniz?

oyuncular

eva green lyanna olursa ajdarda rhaegar olsun

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü filmindeki Vekilharç Denethor rolündeki John NOBLE adam tam olarak demir doğumlu olarak oynasın diye yaratılmış,Balon GREYJOY için çok iyi olurdu ama Buharsaçlı da olabilir.

Vikings dizisindeki Rollo u canlandıran Clive STANDEN Oberyn MARTELL için çok uygun olurdu,hırslı yapısı ve kibirli tavırları rol için uygun.

Tom Hiddleston :slight_smile:

yüzüklerin efendisindeki faramir tekrar aynı karakteri oyanyabilirdi nedin kardeşini oynasaydı güzel olurdu

aaron taylor johnson, aegon targaryeni oynayabilir

Dizi Türkiye’de olsa Aegon’ı Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Mete’si, Rickon’u da Küccük Osman oynardı. Allah’ım sana şükürler olsun!

John Rhys-Davies-Donal Noye

Sarah Bolger: Arya Stark’ın büyümüş hali

@“Myles Kennedy” çok benziyor la harbiden…

Bugün yeni nesil Dallas’ı izlerken birden aklıma geldi. Josh Henderson, Brandon Stark olarak:

Orlando Bloom=Anguy :slight_smile:

Aegon Targaryen’i Graham Rogers oynasa çok güzel olur.

Ya da Robert’in isyanı filminde Lyanna

Ben Whishaw oynasın istiyorum. Özel bir karakter seçimim yok, oynasın yeter.

Jeffrey Dean Morgan da oynasa ne mutlu olurum varya. Dizinin karizmatik oyuncu sayısı artar :smiley:

Deepika Padukone - Elia Martell

Elia Martell’in nesini oynayacak?

Yeminlen şöyle girip birkaç ünlü aktör ismi yazıp yanına gülücük koyacaktım ama baktım ki insanlar ciddi ciddi oyuncu önerisinde bulunuyor. O zaman soruyorum ?(Sarah Bolger ,Deepika Padukone,Graham Rogers, Josh Henderson)Bu adamlar kim ya :frowning: ? Futbolcu ya da manken mi ben hiç birini tanımıyorum.

Hayalimdeki ismi yazmak istedim, illa yazılan her ismin dizide var olacak karakterleri mi temsil etmesi gerekiyor?

Eğer Richard demir adalı olursa bende olurum :slight_smile: (Ondan iyi Tyrell olur valla :slight_smile: