''Keşke bu dizide oynasaydı'' dedikleriniz?

oyuncular

Gemma Arianne rolünü oynasın, neyse başka bir şey demiyorum heyecanlandım.

Janina’nın HBO gecelerinde dolandığından haberim yoktu, benim de aklıma gelmişti o kız ama umarım ona vermezler rolü. Arianne şahsen benim hayalimde daha çocuksu bi yüzü olan tatlılığı ön planda güzel bi kız. Janina olgun suratlı baya da bi seksi. Gerçi Natalie de Margaery oldu ama du bakalım.

Arianne çocuksu bir yüzü ve tatlılığı olan biri değil ki ya :s olgun bir tipi var, narin bir yapısı da yok :s gayet de ateş gibi bir hatun o. seksiliği ön planda onun. Janina aslında tam uyuyor Arianne profiline. Ama ne bileyim, yüzü daha güzel birini bulabilirler bence. aslında bu da olur ama yeterince güzel mi değil, bilemedim :s dediğin gibi margaery-natalie hatası yapmasınlar da.

Beren Saat boştayken kapsınlar onu yoksa yine başka bi diziye başlayacak.

Beren Saat evlencek şimdi dur karıştırma ortalığı.

Ama hep hayalimde öyle bi kurmaca oldu nedenini bilmiyorum. Bi de yazılanlara göre balıketli biriydi bu yanlış hatırlamıyosam

@“Khalakki Sajak” aynen Arianne balık etli. şöyle de bir şey

E bu zenci. Zenci oynatırlar mı ki? Harbiden bak dizideki tek zenci Xaro Xhoan Daxos’ tu. Neden aralara zenci serpiştirmiyolar ki? Foto bana Freema Agyeman’ı anımsattı.

ten rengini boşver sen. o çizimde ya numara var, ya da abartılmış ten rengi. zenci değil arianne, esmer :smiley: ben o resmi, silüetini ve nasıl balık etli olduğunu gör diye attım, tatlı denmez şimdi bu kadına :smiley: en iyi arianne çizimlerinden biri bu.

hem zenci gibi de gözükmüyor :s jalabhar xho konmalıydı, o zenciydi.

Bi kaç tane zenci koysunlar :smiley:

Dorne teni buğday gibi birşey. Biraz Endülüs tarzı.

Halkı zenci olan taraflar yok mu hiç?

Yaz adalılar var. Ama onlardan da kitapta az görüldü. Sarayda bir Yaz adası prensi var. Ama dizide ona değinmiyorlar. İyi de yapıyorlar.

:o :o Janina Gavankar resmen cuk oturuyo Arianne’e…

arianne için ben talibim buğday tense buğday ten işte :slight_smile: neyse bence de nazanin boniadi.

Ben Jonathan Rhys’de ısrarcıyım.

Black Sails’ı izledikten sonra Toby Stephens’ı Euron Greyjoy olarak düşünmeye başladım!

@“Myles Kennedy” Oha :o
Bomba gider bu adam Euron’a :open_mouth:

aynen… :smiley: sarışın flan ama sonuçta Greyjoyların hiç biri esmer olmadı dizide…

Greyjoy biraderlerin castinglerini cidden çok merak ediyorum… Victarion’u Ray Stevenson, Aeron’u Jon Campling, Euron’u Toby Stephens… EPIC CASTING!!!

Euron için hala Mads Mikkelsen’de ısrarcıyım :smiley:

Katılmaktayım.